En genieten doe je nu eenmaal beter met zijn tweeën dan alleen. Dus ben jij die man met een goed levensmotto en met een gezonde drive voor zijn carrière en eventueel met gezin, stuur mij dan een leuk bericht.
Beginnen met vriendschap en later zien we wel!Na enkele ontgoochelingen zou men wel de moed opgeven om nog ooit iemand te ontmoeten die het echt waard is.Maar het leven is al zo kort en ik ben van plan om er nog wat van te genieten.En wie weet komt er geen relatie van, dan misschien toch vriendschap.
Misschien ben jij wel alleenstaand of heb je ook een relatie maar wil je er ook eens uit om leuke dingen te ondernemen, dan ben jij de man die ik zoek. Ik heb zelf geen auto maar ben zeker wel mobiel. Jij bent ook nog ondernemend, gezellig en je kan lekker vertellen over toen en nu.
Iemand die net als mij nog wat jaren samen wilt door brengen. Een man die ook wel wat romantisch is, een man waar ik mee kan kletsen en plezier mee kan hebben.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Aldegonda, 74 jaar · Drunen
Ben geïnteresseerd in Cultuur, Kunst, Muziek luisteren/spelen. Zou graag willen dat mijn toekomstige maatje daar
Anns, 73 jaar · Desteldonk
Een man met wie ik heerlijk kan gaan dansen daar smelt ik voor. Maar kun je dat niet wil ik het je best leren hoor als je dat wilt.
DeniDenice, 71 jaar · Hoelbeek
Ik zal geen relatie meer beginnen, maar een man met wie ik af en toe af en toe kan afspreken voor heerlijke, opwindende en intieme
Jeanette1937, 80 jaar · Meppel
Een maatje om mee te schrijven
Cuteandsweet, 71 jaar · Stadskanaal
Ik zoek een spontane, vriendelijke man die met beide benen op de grond staat. Je wilt veel samen doen, maar ook je eigen dingen
Emmesluis, 70 jaar · t Loo
Hoe je eruit ziet dat maakt mij niet zoveel uit, ik val niet op een bepaald type. Ik vind je innerlijk wel erg belangrijk en hou
Belegtbroodje, 73 jaar · Maarssen
Vriendelijk altijd vrolijk en een prettig gezelschap op een terrasje en aan tafel op zoek naar een relatie.
Goedgewoon, 77 jaar · Tervuren
Ik mis eigenlijk iemand om dat alles mee te doen en dat wij misschien nog een leuke reis zouden kunnen maken. Ik heb nog niet