Door de jaren heen heb ik geleerd dat de perfecte man niet bestaat. Dus hoef jij niet te vrezen dat ik het verwacht van jou dat alles perfect is, maar toch wel alles op een rijtje. Romantische momenten waardeer ik altijd. Als je een romantische man bent is dat dus wel zeker een pluspunt!
Louisse, 71 jaar · Blaasveld
♥ Antwerpen ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen
Dat ga ik je zo vragen!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Bruisendleven, 75 jaar · Arnhem
Ik zoek een maatje waarmee ik kan lachen en huilen en leuke dingen zoals vakantie een terrasje pikken enz enz kan doen
Omaatjesien, 80 jaar · Leimuiderbrug
Iemand die ook eenzaam is en op zoek is naar contact, ik zit al in de herfst van mijn leven en wil dan nog even genieten van de liefde
Utgroningen, 77 jaar · Oldekerk
Op zoek naar een mail maatje. Die ook kan genieten van de natuur en van reizen houd. Sociaal en prettig karakter heeft
GrootmoederTijd, 74 jaar · Vlissingen
Zoals ik al omschreef zou ik graag mijn wens uit zien komen, dat is echt het enigste wat ik nog wens te ervaren in mijn leven.
EchteMokumse, 70 jaar · Amsterdam
Een heer
AntjeB, 75 jaar · Middelburg
Ik wens kennis te maken met iemand die zin heeft om te daten. Met wederzijds respect, vertrouwen en met veel plaats voor liefde
Gewoondoorgaan, 70 jaar · Lage Vuursche
Ik ben opzoek naar een maatje om samen gezellig iets te doen. Ik zoek een rustige man die net als ik van het leven houd.
Glimp, 75 jaar · Drachten
Hallo beste lezers, wat zou het fijn zijn een maatje te vinden in deze hooiberg. Iemand om sportief, actief en gezellige dingen