Een jongensachtige man, die zoek ik. Lief, behulpzaam, harde werker. Zou het fijn vinden om een leuke man te leren kennen en een fijn leven mee op te bouwen. Leuke dingen doen samen en genieten van alles wat er komen gaat.
Misschien ben jij wel alleenstaand of heb je ook een relatie maar wil je er ook eens uit om leuke dingen te ondernemen, dan ben jij de man die ik zoek. Ik heb zelf geen auto maar ben zeker wel mobiel. Jij bent ook nog ondernemend, gezellig en je kan lekker vertellen over toen en nu.
Beginnen met vriendschap en later zien we wel!Na enkele ontgoochelingen zou men wel de moed opgeven om nog ooit iemand te ontmoeten die het echt waard is.Maar het leven is al zo kort en ik ben van plan om er nog wat van te genieten.En wie weet komt er geen relatie van, dan misschien toch vriendschap.