Je herkent jezelf in mijn beschrijving en je bent niet op zoek naar een losse flirt. Je houdt van honden of bent er in ieder geval niet bang voor. Kinderen zijn geen bezwaar maar liefst een single man.
Ik zoek geen jonge man niet jonger als 12 jaar dan mij. Want dat is voor mijn gevoel beter, ik zou het leuk vinden als je ook van deze tijd van het jaar houd.Dan kunnen we samen onze passie delen als je dat leuk zou lijken. Samen een keer met mij een weekendje weg zou ik ook leuk vinden even naar een mooie plek waar
Misschien ben jij wel alleenstaand of heb je ook een relatie maar wil je er ook eens uit om leuke dingen te ondernemen, dan ben jij de man die ik zoek. Ik heb zelf geen auto maar ben zeker wel mobiel. Jij bent ook nog ondernemend, gezellig en je kan lekker vertellen over toen en nu.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Brabantsmeiske, 71 jaar · Hilvarenbeek
Een vriendelijke man met een goed en eerlijk karakter met oog voor het innerlijke van de medemens want ik moet het niet van
Kraaijenbergje, 70 jaar · Woensdrecht
Ik zou het fijn vinden mocht ik een man leren kennen die ook nog heel actief is in het leven. Ik vind een zorgzame man heel aantrekkelijk.
Aldegonda, 74 jaar · Drunen
Ben geïnteresseerd in Cultuur, Kunst, Muziek luisteren/spelen. Zou graag willen dat mijn toekomstige maatje daar
EchteMokumse, 70 jaar · Amsterdam
Een heer
GrootmoederTijd, 74 jaar · Vlissingen
Zoals ik al omschreef zou ik graag mijn wens uit zien komen, dat is echt het enigste wat ik nog wens te ervaren in mijn leven.
AnsPieterse, 79 jaar · Hoogeveen
Jij moet vooral gezellig zijn!
Marietteha, 73 jaar · s-Heerenberg
Ik zoek een gezellige spontane man die lekker van het leven geniet. Iemand met wie ik kan lachen, huilen en met wie ik veel seks
SimoneH, 70 jaar · Duisburg
U bent een warme man en zou graag de liefde willen bedrijven, met een passionele vrouw.