Heb je het al weleens eerder gedaan op die manier? Dan zou het ook wel zonder condoom kunnen als het voor allebei goed voelt en we er ook beide voor open staan natuurlijk. Zou wel lekkerder zijn.
U bent geen stilzitter en wil ook graag dingen ondernemen. Niet op zoek naar een relatie maar naar gewoon een maatje om dingen mee te gaan doen. Eens gezellig te gaan uiten samen
Het marktleven is chaos soms een huis vol dozen als we een goede partij kunnen opkopen voor de handel, dat is eigenlijk het enigste waar je tegen moet kunnen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Wijgenieten, 71 jaar · Tongeren
Weduwnaar die ook op zoek is naar die hand.
Mimi2194707, 70 jaar · Aalst
Een leuke man die het leven weer aanvulling geeft. Een man die nog genoeg energie heeft en die niet alleen maar thuis wil zitten.
Boekenw19470611, 70 jaar · Hoogeveen
Je bent een gezellige en loyale man, die ook nog wat van de wereld wil zien. Je bent reislustig en kunt ook zelfstandig zijn.
Nefretete, 72 jaar · Arnhem
Volgt
GroningenNet, 71 jaar · Groningen
Ik ben op zoek naar een lieve man die het ook leuk lijkt om zijn leven op een andere manier in te vullen. Kinderen geen bezwaar
GeefmijmaarAMS, 75 jaar · Amsterdam
Een lieve en eerlijke man.
Joanna1946, 71 jaar · Kapelle
Gezelligheid staat voorop, je bent iemand die vrolijk is en zich niet inhoud tijdens een lachbui. Het maakt je niet uit wat
SaskiaGedaan, 70 jaar · Breda
Ben jij degene die ook houdt van gezellig uit eten, lekker wandelen, samen naar een concert / theater gaan of gewoon lekker