Beginnen met vriendschap en later zien we wel!Na enkele ontgoochelingen zou men wel de moed opgeven om nog ooit iemand te ontmoeten die het echt waard is.Maar het leven is al zo kort en ik ben van plan om er nog wat van te genieten.En wie weet komt er geen relatie van, dan misschien toch vriendschap.
Mooielelie, 74 jaar · Mechelen
♥ Antwerpen ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Jij bent een lieverd die ook alles goed geregeld heeft en zijn eigen leven heeft. Toch snap jij wat ik bedoel en knaagt er soms iets. Als jij ook nog vitaal bent en wil genieten kunnen wij samen veel ondernemen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Boekenw19470611, 70 jaar · Hoogeveen
Je bent een gezellige en loyale man, die ook nog wat van de wereld wil zien. Je bent reislustig en kunt ook zelfstandig zijn.
Nieuwsgierigik, 80 jaar · Noordwijk
Een charmante man met een vleugje romantiek. Iemand die ook aangenaam gezelschap zoekt en verder vanzelf ziet hoe het loopt.
Janne45, 72 jaar · Torhout
Een man die niet al te preuts is en die ook discretie kan bieden. Je moet er goed verzorgd uitzien en niet zo heel ver weg bij mij
Elssexy, 96 jaar · Nieuwegein
ik ben opzoek naar een sexy vrouw
SimoneH, 70 jaar · Duisburg
U bent een warme man en zou graag de liefde willen bedrijven, met een passionele vrouw.
Mottig, 70 jaar · Venray
Dit mag je gerust zelf vertellen met een bijgevoegde foto...
Wieweet23, 71 jaar · Breda
Ontmoet graag een betrouwbare man in de leefijd van 55 tot 99 jaar, bourgondier, gezellig en zakelijk.
Kwaekert, 71 jaar · Alblasserdam
Alle nationaliteiten welkom haha, en ik hou van alles wat goed is en mooi is in het leven, het is toch al veel te kort.