Een fijn persoon waarmee ik mijn liefde en warmte mee kan delen en ik hoop dat ik het dan ook van terug kan verwachten. Ik zoek meer dan alleen wat gezelschap en het is even geleden geweest dat ik mij echt geliefd voelde door een man.
Misschien ben jij wel alleenstaand of heb je ook een relatie maar wil je er ook eens uit om leuke dingen te ondernemen, dan ben jij de man die ik zoek. Ik heb zelf geen auto maar ben zeker wel mobiel. Jij bent ook nog ondernemend, gezellig en je kan lekker vertellen over toen en nu.
Louisse, 71 jaar · Blaasveld
♥ Antwerpen ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen
Dat ga ik je zo vragen!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Willie37, 79 jaar · Waddinxveen
Jij ook neem ik aan.
Mainhdra, 83 jaar · Zeewolde
Je bent ongeveer van de zelfde leeftijd dat zou ik op prijs stellen voor de rest kan je dan toch aan elkaar geen eisen hebben?
Anns, 73 jaar · Desteldonk
Een man met wie ik heerlijk kan gaan dansen daar smelt ik voor. Maar kun je dat niet wil ik het je best leren hoor als je dat wilt.
Fullbodymassage, 73 jaar · Ronse
Ik hoop op een warme, lieve, zorgzame en verzorgde man waar ik nog een mooie tijd mee kan beleven.
EmelyBaarsel, 73 jaar · Attenrode
Het hoeft allemaal niet zo moeilijk te zijn en op onze leeftijd is het dat ook niet meer. We denken anders over bepaalde zaken
Muirenn, 74 jaar · Heerlen
Ik ben op zoek naar een leuke, rustige man die het ook leuk lijkt om dingen samen te ondernemen. Het leven is te mooi om die alleen
KarindeKlein, 70 jaar · Doenrade
In eerste instantie ben ik op zoek naar vriendschap, en verder zal de tijd het leren? Elkaar stimuleren, inspireren, waarderen