Een man, een echte man. Iemand die zelfstandig is en een aan pakker is. Samen op pad, een papa is ook welkom! Dat maakt helemaal niets uit. Wel een beetje ondeugend en houdend van spanning en sensatie.
Ik zoek geen jonge man niet jonger als 12 jaar dan mij. Want dat is voor mijn gevoel beter, ik zou het leuk vinden als je ook van deze tijd van het jaar houd.Dan kunnen we samen onze passie delen als je dat leuk zou lijken. Samen een keer met mij een weekendje weg zou ik ook leuk vinden even naar een mooie plek waar
Ik zoek een lieve nette man zonder problemen, geen leugenaars, en stoefer, gewoon iemand waar ik gelukkig kan mee zijn !liefst groter dan ik ! Die graag eens uitstapjes doet ! Geen dronkaard ! Kortom geen saaie piet ben jij zo iemand laat het weten!
Je vind mijn verzameling niet al te gek ..Je houd van wandelen, markten bezoeken en kleine tripjes maken. Het liefste rook je niet.maar dat kan ik niet tegen houden als je het wel zou doen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Amreuver, 75 jaar · Nieuwstadt
Je bent warm, lief en eerlijk en hebt ook behoefte aan gezelschap. Gewoon samen genieten en samen oud worden.
Margrietlibelle, 74 jaar · Alkmaar
Gewoon jezelf zijn is natuurlijk altijd het beste, wees open, liefdevol en de lieve man die je bent. Je hebt al een mooi leven
Alex27, 72 jaar · Geleen
Lekkere geil meid.
CorryVan, 71 jaar · Alblasserdam
Jij moet mijn maatje willen zijn!
Weduwe44, 73 jaar · Hoornsterzwaag
Lieve man die zorgzaam is beetje passie heeft en eerlijk kan zijn.
Brabantse, 73 jaar · Schaijk
Een geschikte man die houd van gezelschap, een dagje uit zoals mij.
Eenkleinedame, 86 jaar · Velserbroek
Ben jij een aardige, sociale en serieus dan ben ik op zoek naar jou.
SluZevensluizen, 83 jaar · Vlaardingen
Je bent eerlijk en lief, je houd ervan om erop uit te trekken. Maar kan ook genieten van een lekkere kop koffie aan de keuken