Jij bent een man die discreet weet om te gaan hiermee, geen grappenmaker of zogenaamde playboy. Je bent betrouwbaar en kan best wel tegen een stootje. Met mij moet je vooral geduldig en op tijd zijn. Verder ben je zelfstandig, je komt dus voor je eigen zaken uit. Als je zelf in een relatie zit heb ik daar geen moeite mee, zolang je maar discreet bent. Je houdt van stappen en je bent gezellig. Verder houd je van een luchtig gesprek onder het genot van een borreltje.
U bent vrij en blij. Wil niet gebonden zijn maar loopt wel met de tijd mee. Seks is waar u vaak aan denkt en graag wilt doen. Maar met een gezond lichaam en gezond verstand. Een vrouw is voor u om te verwennen, maar ook om er door verwend te worden. Een klik is van belang.
Hoogtepuntje, 70 jaar · Hallaar
♥ Antwerpen ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
In iedere relatie die ik heb gehad met een man kwam op ten duur de zin "het gaat niet meer tussen ons, het is over". Nu hoop ik een man te vinden die wel bij mij blijft en niet die zin uitspreekt maar die me dan kan vertellen wat ik verkeerd doe, want ik begrijp echt niets van jullie mannen.