Geen machoman, daar ben ik niet naar op zoek, een lieve schat, een knuffelbeer, iemand waarmee ik niet alleen actiefilms maar ook romantische films kan kijken, die mijn passies deelt zoals ik die van hem, samen de wereld verder ontdekken en ons al leuke leven geweldig maken!
Misschien ben jij wel alleenstaand of heb je ook een relatie maar wil je er ook eens uit om leuke dingen te ondernemen, dan ben jij de man die ik zoek. Ik heb zelf geen auto maar ben zeker wel mobiel. Jij bent ook nog ondernemend, gezellig en je kan lekker vertellen over toen en nu.
Een fijn persoon waarmee ik mijn liefde en warmte mee kan delen en ik hoop dat ik het dan ook van terug kan verwachten. Ik zoek meer dan alleen wat gezelschap en het is even geleden geweest dat ik mij echt geliefd voelde door een man.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Dewixxx, 70 jaar · Nederweert
Graag iemand die dezelfde instelling heeft i.v.m het leven samen, gezelligheid, respect voor mekaar in vrijheid en vertrouwen,
Aldegonda, 74 jaar · Drunen
Ben geïnteresseerd in Cultuur, Kunst, Muziek luisteren/spelen. Zou graag willen dat mijn toekomstige maatje daar
Aandeboemel, 74 jaar · Ophasselt
Je bent ook reislustig? Maar ook wel bereid om na de reis gewoo terug te gaan naar je eigen plek?
OODenHaag, 73 jaar · Den Haag
Vertel jij het me?
Heksenketel, 73 jaar · Oosterleek
je staat open voor mijn levensvisie en doet het niet af als hocus pocus of hekserij. Ik sta ook open voor jouw levensvisie en
VeraLimburg, 75 jaar · Beringen
Warm en lief persoon met het nodige al meegemaakt. Maar ook met een dosis frisse moed voor de toekomst.
Jeanette1937, 80 jaar · Meppel
Een maatje om mee te schrijven
Verwennerijtjes, 70 jaar · Domburg
Ik dacht, ik kom ook eens vissen in deze vijver. Ja, ik ben ook op zoek naar die ene man. Die ene lieve, betrokken, betrouwbare,