Je bent mijn schot in de roos, de man waar ik me meteen op mijn gemak voel en waar ik urenlang mee zou kunnen praten zonder mij een minuut te vervelen.
U bent geen stilzitter en wil ook graag dingen ondernemen. Niet op zoek naar een relatie maar naar gewoon een maatje om dingen mee te gaan doen. Eens gezellig te gaan uiten samen
Beginnen met vriendschap en later zien we wel!Na enkele ontgoochelingen zou men wel de moed opgeven om nog ooit iemand te ontmoeten die het echt waard is.Maar het leven is al zo kort en ik ben van plan om er nog wat van te genieten.En wie weet komt er geen relatie van, dan misschien toch vriendschap.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Mainhdra, 83 jaar · Zeewolde
Je bent ongeveer van de zelfde leeftijd dat zou ik op prijs stellen voor de rest kan je dan toch aan elkaar geen eisen hebben?
Elssexy, 96 jaar · Nieuwegein
ik ben opzoek naar een sexy vrouw
Mimi2194707, 70 jaar · Aalst
Een leuke man die het leven weer aanvulling geeft. Een man die nog genoeg energie heeft en die niet alleen maar thuis wil zitten.
Treinengek, 80 jaar · Nieuwegein
Je houd van het reizen met de trein? En je doet dit ook veel voor je vakantie? Het leukste zou zijn als je dan ook net als ik niet
OudeSnoeperd, 71 jaar · Heerlen
Opwindende man met een dosis humor ik denk dat ik op die manier het beste een persoon kan omschrijven die ik nog niet ken. Ik
Aldegonda, 74 jaar · Drunen
Ben geïnteresseerd in Cultuur, Kunst, Muziek luisteren/spelen. Zou graag willen dat mijn toekomstige maatje daar
Glimp, 75 jaar · Drachten
Hallo beste lezers, wat zou het fijn zijn een maatje te vinden in deze hooiberg. Iemand om sportief, actief en gezellige dingen
Weduwe44, 73 jaar · Hoornsterzwaag
Lieve man die zorgzaam is beetje passie heeft en eerlijk kan zijn.