Ik ben op zoek naar een man die passioneel en liefhebbend is. Iemand die ook van reizen houdt en die de wereld wil leren kennen. Nieuwe culturen ontdekken en dat hand in hand met mij. Iemand die ook duidelijke doelen in zijn leven heeft en die me met liefde en respect weet te behandelen.
Ook deze rijpe oma's uit Vlaams-Brabant zijn nog op zoek naar dating
Ikkengeentijd, 72 jaar · Liezele
♥ Antwerpen ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Door de jaren heen heb ik geleerd dat de perfecte man niet bestaat. Dus hoef jij niet te vrezen dat ik het verwacht van jou dat alles perfect is, maar toch wel alles op een rijtje. Romantische momenten waardeer ik altijd. Als je een romantische man bent is dat dus wel zeker een pluspunt!
Een gezellige vrolijke man die in is voor een babbeltje over de mail. Ook kinderen en of kleinkinderen heeft Je zou het prettig vinden om meer dan eens per week mail contact te hebben