Ik zoek geen vaste relatie dus hoop dat jij dat ook niet wilt. Maar ik wil wel lekker naast jou kunnen liggen, even lekker actief bezig zijn en daarna heerlijk tegen jou aan in slaap vallen!
Misschien ben jij wel alleenstaand of heb je ook een relatie maar wil je er ook eens uit om leuke dingen te ondernemen, dan ben jij de man die ik zoek. Ik heb zelf geen auto maar ben zeker wel mobiel. Jij bent ook nog ondernemend, gezellig en je kan lekker vertellen over toen en nu.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Degeilerd, 85 jaar · Zeist
Volgt
Barones, 81 jaar · Panningen
Je hebt humor een eigen stek en je wilt gewoon ene leuke vlotte vrouw ontmoeten voor de gezellige dingen inhet leven.
Kwaekert, 71 jaar · Alblasserdam
Alle nationaliteiten welkom haha, en ik hou van alles wat goed is en mooi is in het leven, het is toch al veel te kort.
HermaDame, 78 jaar · Venray
Een leuke man willen ontmoeten van mijn leeftijd. Iemand die op zoek is naar gezelschap, een gezellig praatje.
Charmanteman, 81 jaar · Hundelgem
Een lieve en eerlijke rustgevende man
Leuksevrouw, 79 jaar · Akersloot
Je bent eerlijk open en charmant, je vind het geweldig om bezig te zijn maar een dagje niets doen trekt je ook je hoeft niet alle
GrootmoederTijd, 74 jaar · Vlissingen
Zoals ik al omschreef zou ik graag mijn wens uit zien komen, dat is echt het enigste wat ik nog wens te ervaren in mijn leven.
Brabantse, 73 jaar · Schaijk
Een geschikte man die houd van gezelschap, een dagje uit zoals mij.