Je moet wel van sex houden en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Ik hou wel van een knuffelbeer die me lekker stevig vast kan pakken. Ben jij het alleen zijn ook zat en weer je dat de zon weer gaat schijnen in je leven? Neem dan snel contact met me op en dan zien we wel hoe het gaat lopen toch?
Ik zoek geen jonge man niet jonger als 12 jaar dan mij. Want dat is voor mijn gevoel beter, ik zou het leuk vinden als je ook van deze tijd van het jaar houd.Dan kunnen we samen onze passie delen als je dat leuk zou lijken. Samen een keer met mij een weekendje weg zou ik ook leuk vinden even naar een mooie plek waar
Ikkengeentijd, 72 jaar · Liezele
♥ Antwerpen ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Door de jaren heen heb ik geleerd dat de perfecte man niet bestaat. Dus hoef jij niet te vrezen dat ik het verwacht van jou dat alles perfect is, maar toch wel alles op een rijtje. Romantische momenten waardeer ik altijd. Als je een romantische man bent is dat dus wel zeker een pluspunt!
Hoogtepuntje, 70 jaar · Hallaar
♥ Antwerpen ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
In iedere relatie die ik heb gehad met een man kwam op ten duur de zin "het gaat niet meer tussen ons, het is over". Nu hoop ik een man te vinden die wel bij mij blijft en niet die zin uitspreekt maar die me dan kan vertellen wat ik verkeerd doe, want ik begrijp echt niets van jullie mannen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Bruisendleven, 75 jaar · Arnhem
Ik zoek een maatje waarmee ik kan lachen en huilen en leuke dingen zoals vakantie een terrasje pikken enz enz kan doen
Droomland, 73 jaar · Abbekerk
Ben je een serieuze man die behoefte heeft aan een serieuze relatie. Betrouwbaar en gezellig.
Stoefie2999, 75 jaar · Beek
Je bent lief en spontaan en kan altijd een handje helpen.
Zeezicht, 80 jaar · Veenendaal
Je bent het roerend met me eens dat het nu dan wel eens tijd zou worden voor jouw en mij?
VervlogenTijd, 73 jaar · Venray
Vitaal, bij de pinken, lekker libido (desnoods met een beetje hulp ;-)) en wil van zijn oude dag nog wat spannends maken. Ben
Utgroningen, 77 jaar · Oldekerk
Op zoek naar een mail maatje. Die ook kan genieten van de natuur en van reizen houd. Sociaal en prettig karakter heeft
Hippieoma, 71 jaar · Goes
Heb jij ook wat met de hippieperiode van vroeger, of kun je je vinden in die gedachten. Dan mag ik je zeker weten :) Daarnaast