ik ben op zoek naar een man met een goed hart, ik ben niet geïnteresseerd in geld of in luxe, ik wil gewoon een man die van me houdt en me accepteert voor wie ik ben. Dat is wat ik het meest nodig had.
Ik zoek een lieve nette man zonder problemen, geen leugenaars, en stoefer, gewoon iemand waar ik gelukkig kan mee zijn !liefst groter dan ik ! Die graag eens uitstapjes doet ! Geen dronkaard ! Kortom geen saaie piet ben jij zo iemand laat het weten!
Je vind mijn verzameling niet al te gek ..Je houd van wandelen, markten bezoeken en kleine tripjes maken. Het liefste rook je niet.maar dat kan ik niet tegen houden als je het wel zou doen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Betsydalf, 71 jaar · Dalfsen
Dit is niet mijn eerste keer dat ik mijn zoektocht begin hoop wel de laatste keer. Ik heb zelf mijn verleden een mooie plek kunnen
Charmanteman, 81 jaar · Hundelgem
Een lieve en eerlijke rustgevende man
LISAn340508, 83 jaar · Merkem
Een gezellige man die het leuk zou vinden met mij in contact te komen. Ons mooie levensverhalen te delen en ons prachtige interesses
Clarisse4you, 70 jaar · Zonnemaire
Aangenaam kennis te maken.......
Margreet45, 72 jaar · Nijmegen
Dit mag ze later zelf in vullen.
Nieuwsgierigik, 80 jaar · Noordwijk
Een charmante man met een vleugje romantiek. Iemand die ook aangenaam gezelschap zoekt en verder vanzelf ziet hoe het loopt.
WelBescheiden, 73 jaar · Brugge
ik zoek een aardige vriend die zijn eigen leven heeft en daarnaast samen met mij leuke dingen wil doen o.a. op vakantie, intiem
Lisette72, 74 jaar · Vlissegem
Een gezellige man die goed lief kan hebben, samen van de kleine dingen wilt genieten, nog wel van een leuk spelletje houd en