Beginnen met vriendschap en later zien we wel!Na enkele ontgoochelingen zou men wel de moed opgeven om nog ooit iemand te ontmoeten die het echt waard is.Maar het leven is al zo kort en ik ben van plan om er nog wat van te genieten.En wie weet komt er geen relatie van, dan misschien toch vriendschap.
Ikkengeentijd, 72 jaar · Liezele
♥ Antwerpen ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Door de jaren heen heb ik geleerd dat de perfecte man niet bestaat. Dus hoef jij niet te vrezen dat ik het verwacht van jou dat alles perfect is, maar toch wel alles op een rijtje. Romantische momenten waardeer ik altijd. Als je een romantische man bent is dat dus wel zeker een pluspunt!
Ik zoek een lieve nette man zonder problemen, geen leugenaars, en stoefer, gewoon iemand waar ik gelukkig kan mee zijn !liefst groter dan ik ! Die graag eens uitstapjes doet ! Geen dronkaard ! Kortom geen saaie piet ben jij zo iemand laat het weten!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Willemijn4706, 70 jaar · Vaals
Mijn gladde, hete natte poes is klaar om verwend te worden, lik je haar lekker? Mijn ster schreeuwt ook om aandacht! Als je
Marge19460114, 71 jaar · Grimbergen
Een warme persoonlijkheid. Het is niet zo dat ik iemand nodig heb die voor me zorgt maar vind een zorgzaam persoon wel fijn.
Aldegonda, 74 jaar · Drunen
Ben geïnteresseerd in Cultuur, Kunst, Muziek luisteren/spelen. Zou graag willen dat mijn toekomstige maatje daar
VanAdel, 74 jaar · Baarn
ben jij een echte heer, die de deur voor mij openhoudt, mijn stoel aanschuift en ook nog eens romantisch kan zijn, dan ben je
VeraLimburg, 75 jaar · Beringen
Warm en lief persoon met het nodige al meegemaakt. Maar ook met een dosis frisse moed voor de toekomst.
FrieslandSeks, 77 jaar · Dokkum
Je verwent graag een vrouw, en wil alleen maar genieten en bent niet opzoek naar een gewone relatie. Je zoekt wel naar een seksrelatie,
Paramaribo, 70 jaar · Rotterdam
Je bent single ! want ik wil niet stoken in een goede huwelijk of zo. Je houd van reizen en de zon. En je vind het heerlijk om dan
Anns, 73 jaar · Desteldonk
Een man met wie ik heerlijk kan gaan dansen daar smelt ik voor. Maar kun je dat niet wil ik het je best leren hoor als je dat wilt.