Een leuke man gezocht, die met mij mee wilt naar partijtjes en feestjes. iemand die volop wilt genieten en dat samen met mij wilt doen. Het maakt mij niet heel veel uit hoe je er uit ziet, wat ik veel belangrijker en fijner vind is dat je een leuke persoonlijkheid hebt.
Een gezellige vrolijke man die in is voor een babbeltje over de mail. Ook kinderen en of kleinkinderen heeft Je zou het prettig vinden om meer dan eens per week mail contact te hebben
Ikkengeentijd, 72 jaar · Liezele
♥ Antwerpen ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Door de jaren heen heb ik geleerd dat de perfecte man niet bestaat. Dus hoef jij niet te vrezen dat ik het verwacht van jou dat alles perfect is, maar toch wel alles op een rijtje. Romantische momenten waardeer ik altijd. Als je een romantische man bent is dat dus wel zeker een pluspunt!