Als je me kunt geven wat ik wil in bed, weet ik zeker dat ik nog lang bij je zal blijven. Zal je dat geweldig vinden? Ik ben hier voor jou. Laten we samen geweldige dingen doen. Stuur me gewoon een berichtje hier.
Beginnen met vriendschap en later zien we wel!Na enkele ontgoochelingen zou men wel de moed opgeven om nog ooit iemand te ontmoeten die het echt waard is.Maar het leven is al zo kort en ik ben van plan om er nog wat van te genieten.En wie weet komt er geen relatie van, dan misschien toch vriendschap.
Misschien ben jij wel alleenstaand of heb je ook een relatie maar wil je er ook eens uit om leuke dingen te ondernemen, dan ben jij de man die ik zoek. Ik heb zelf geen auto maar ben zeker wel mobiel. Jij bent ook nog ondernemend, gezellig en je kan lekker vertellen over toen en nu.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Degeilerd, 85 jaar · Zeist
Volgt
DeniDenice, 71 jaar · Hoelbeek
Ik zal geen relatie meer beginnen, maar een man met wie ik af en toe af en toe kan afspreken voor heerlijke, opwindende en intieme
Boekenw19470611, 70 jaar · Hoogeveen
Je bent een gezellige en loyale man, die ook nog wat van de wereld wil zien. Je bent reislustig en kunt ook zelfstandig zijn.
Mimi2194707, 70 jaar · Aalst
Een leuke man die het leven weer aanvulling geeft. Een man die nog genoeg energie heeft en die niet alleen maar thuis wil zitten.
Brabantse, 73 jaar · Schaijk
Een geschikte man die houd van gezelschap, een dagje uit zoals mij.
Omaatje, 75 jaar · Almelo
Vitaal en zeker nog in staat heel wat uren seks te hebben met een oudere vrouw. Een beetje liefde kan u van me krijgen maar ik
Olgastih, 71 jaar · Beets
ik zoek iemand waarmee ik een vriendschap kan opbouwen, later een latrelatie, op basis van eerlijkheid, vertrouwen en respect
Muirenn, 74 jaar · Heerlen
Ik ben op zoek naar een leuke, rustige man die het ook leuk lijkt om dingen samen te ondernemen. Het leven is te mooi om die alleen