Je bent een lieve en charmante man die weet hoe je een vrouw thuis laat voelen. Je hoeft ballet niet leuk te vinden om bij mij te zijn, maar ik hoop dat je begrijpt dat ik een strak schema heb op mijn werk. Als je die dingen aankunt, dan is er geen reden om me te laten wachten.
♥ Antwerpen ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Jij bent een lieverd die ook alles goed geregeld heeft en zijn eigen leven heeft. Toch snap jij wat ik bedoel en knaagt er soms iets. Als jij ook nog vitaal bent en wil genieten kunnen wij samen veel ondernemen.
Ik zoek een lieve nette man zonder problemen, geen leugenaars, en stoefer, gewoon iemand waar ik gelukkig kan mee zijn !liefst groter dan ik ! Die graag eens uitstapjes doet ! Geen dronkaard ! Kortom geen saaie piet ben jij zo iemand laat het weten!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Jannekefietje, 71 jaar · Meppel
Zou het fijn vinden om een maatje te vinden ,waar ik alles mee kan delen.
Lisette72, 74 jaar · Vlissegem
Een gezellige man die goed lief kan hebben, samen van de kleine dingen wilt genieten, nog wel van een leuk spelletje houd en
WelBescheiden, 73 jaar · Brugge
ik zoek een aardige vriend die zijn eigen leven heeft en daarnaast samen met mij leuke dingen wil doen o.a. op vakantie, intiem
Aandeboemel, 74 jaar · Ophasselt
Je bent ook reislustig? Maar ook wel bereid om na de reis gewoo terug te gaan naar je eigen plek?
HannaHanna, 73 jaar · Gent
Seksueel heel actieve man. Liefst toch wel zeker vier keer in een week willen genieten van een heerlijk samenzijn.
NIcolee, 72 jaar · Gent
Je houdt van seks, krijgt hem nog steeds goed omhoog en kan hem ook een tijdje zo houden. Kan ik je lekker aftrekken en pijpen
Anns, 73 jaar · Desteldonk
Een man met wie ik heerlijk kan gaan dansen daar smelt ik voor. Maar kun je dat niet wil ik het je best leren hoor als je dat wilt.
LISAn340508, 83 jaar · Merkem
Een gezellige man die het leuk zou vinden met mij in contact te komen. Ons mooie levensverhalen te delen en ons prachtige interesses