Ben jij die man die mij lekker kan maken. Ik weet zeker dat dit de manier is om samen een geweldige tijd te hebben samen. Ik wacht op je berichtje. Ik ben altijd klaar voor een goed potje seks!
Misschien ben jij wel alleenstaand of heb je ook een relatie maar wil je er ook eens uit om leuke dingen te ondernemen, dan ben jij de man die ik zoek. Ik heb zelf geen auto maar ben zeker wel mobiel. Jij bent ook nog ondernemend, gezellig en je kan lekker vertellen over toen en nu.
Ik zoek een lieve man die ook van reizen houdt en heel actief is, een man die van natuur en dieren houdt en van lekker eten natuurlijk.
Ikkengeentijd, 72 jaar · Liezele
♥ Antwerpen ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Door de jaren heen heb ik geleerd dat de perfecte man niet bestaat. Dus hoef jij niet te vrezen dat ik het verwacht van jou dat alles perfect is, maar toch wel alles op een rijtje. Romantische momenten waardeer ik altijd. Als je een romantische man bent is dat dus wel zeker een pluspunt!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
GrootmoederTijd, 74 jaar · Vlissingen
Zoals ik al omschreef zou ik graag mijn wens uit zien komen, dat is echt het enigste wat ik nog wens te ervaren in mijn leven.
Severine, 70 jaar · Arnhem
Ik zoek de beroemde KLIK met jou!
CobyAlleen, 72 jaar · Doesburg
Ik ben op zoek naar een lieve, sportieve, ondernemende man met gevoel voor humor ,die nog volop in het leven staat. Misschien
GrootmamaGerrie, 75 jaar · Breda
Ben je ook op leeftijd en heb je dit fenomeen ook net als ik ontdekt om in contact te komen met anderen dan moeten we dat misschien
Zeezicht, 80 jaar · Veenendaal
Je bent het roerend met me eens dat het nu dan wel eens tijd zou worden voor jouw en mij?
AnkieDeB, 70 jaar · Baardegem
Ik ben op zoek naar een leuke spontane gezellige man voor een vaste relatie. Ik hou van een huiselijke sfeer en doe graag dingen
Melanie4409, 72 jaar · Amsterdam
Mannen die samenwonen of getrouwd zijn mogen mij overslaan, ik wil het gezellig houden haha. Ik vind een man met humor en een