Ik ben op zoek naar een man die (een spraakzame) mijn man zou willen worden die fysiek, mentaal, intellectueel en passioneel is en mij wil leren kennen en genieten samen van de tijd die wij samen zijn.
Wees jezelf, dan ben je al gek genoeg. Hete nachten, vol passie en lust en ook respect voor elkaars wensen en verlangens. je staat open voor het proberen van nieuwe dingen, je weet nooit wat eruit kan komen! Je neemt je tijd voor het seksspel..houdt van een seksspeeltje zo af en toe en staat ook open voor iets
Voor mij is dit nogal pril, ik ben in lange tijd niet met een andere man geweest sinds het overlijden van mijn man. Ik ben op zoek naar iemand om mee te praten, leuke dingen mee te delen, verhalen, ervaringen, liefde en verdriet.