Je houd van een beetje anders dan anders, ik val op het macho type dus je bent lekker en goed gespierd en je hebt een goede sterkte eigen mening en inbreng. Je bent geen brave huis papa. Je wilt eens andere dingen ervaren dan die 5 min die u vrouw je een keer in de maand geeft. Misschien eens een golden shower willen ontvangen?
Om een heel verhaal toch wel in te korten. Ik wil gewoon alles op je uitproberen en zou het fijn vinden als je daar ook opbouwende kritiek op kunt geven. Of we daarmee verder gaan of niet zien we uiteindelijk vanzelf. Ik vind alles lekker dus tot nu toe heb ik niets gevonden wat ik niet wil doen.
Wees jezelf, dan ben je al gek genoeg. Hete nachten, vol passie en lust en ook respect voor elkaars wensen en verlangens. je staat open voor het proberen van nieuwe dingen, je weet nooit wat eruit kan komen! Je neemt je tijd voor het seksspel..houdt van een seksspeeltje zo af en toe en staat ook open voor iets
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Cassandra I, 63 jaar · Rotterdam
zoek bi-vrouw of stel waarvan vrouw ook bi
Louisa40, 62 jaar · Niekerk
lieve, attente en vrolijke man bent die me accepteer voor wie ik ben en die mijn leven wat spannender kan en wilt maken.
GeelGrietje, 62 jaar · Brugge
Een vrij voelende man en die niet jaloers is.
Barbara19530427, 64 jaar · Bambrugge
Je moet wel van sex houden en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Ik hou wel van een knuffelbeer die me lekker stevig vast
ThereseM, 61 jaar · Nijlande
Je wilt de rest van je leven doorbrengen met een vrouw, je vind het niet erg dat ik wat ouder ben. En ik hoop dat we er samen een
Mevrouw-Ella, 60 jaar · Papenhoven
Ben jij mijn spannende buurman waar ik soms een kopje suiker kan lenen? Even binnen kan wippen, en het samen leuk hebben? Woon
Sunanita, 62 jaar · Aarsele
Ik zit in een seksuele piek, kun jij mij daar in laten blijven?
Love-Adele, 62 jaar · Uithoorn
Als je hier op zoek bent naar een grote liefde, kan ik je dat niet geven. Ik ben hier gewoon voor seks. Laten we van elkaar genieten.