Je bent leuk om te zien en je bent ook nog eens erg geil! Dat zou betekenen dat wij een heleboel leuke momenten kunnen gaan hebben samen en lekker van elkaars lichamen zouden kunnen genieten. Ik zou echt iemands lui-lekkerlandje willen zijn, als je begrijpt wat ik bedoel? LOL. Verder alles zonder verplichtingen, ik ben hier alleen om zo snel en zo vaak mogelijk klaar gemaakt te worden!
Je bent een sexy man die weet hoe je een vrouw laat gillen van genot. Ik zal ervoor zorgen dat we de tijd van ons leven hebben, maar ik wil dat je echt moeite doet om me te laten klaarkomen. Je zou dat toch wel een keer of 5 à 6 moeten doen om me blij te maken.
Geil ben je en je kan soms een klein beetje hardhandig zijn en je wilt best mijn broekje en bh van me aftrekken. Natuurlijk niet tot bloedens toe. Verder heb je geen verplichting natuurlijk naar mij toe. Ik wil het verlangen volgen en wat er na het avontuur nog eens volgt zien we vanzelf. Denk je dat het een