Sta jij met beide benen op de grond en houd je er ook van dingen te ondernemen en het gezellig en knus te maken? Laten we dit dan heerlijk samen doen, dat klinkt toch veel beter zeker? Laat gewoon even iets leuks voor me achter!
Ik wil iemand vinden die in staat is om lief te hebben en in staat is om onvoorwaardelijk geluk en plezier te geven. Voor de rest praten wij binnenkort over onze gemeenschappelijke interesses.
Iemand die me leuk zal vinden vanwege mijn kwaliteiten. Sommige mannen die me aantrekkelijk kunnen vinden. Sommige mannen zullen mijn maatje voor altijd worden. Iemand die ik aankan.
Ben je optimistisch, niet gebonden en best vrij in de omgang? Kan je tegen een stootje of ben je ook zo een "lolschopper" als mij? Laten we dan kijken hoe het klikt tussen ons.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Blandjee1955, 62 jaar · Terneuzen
Ben jij een onconventionele aantrekkelijke man met een vrije en jongensachtige geest? Houd je van stoeien en kun je nog dollen?
BellStell, 60 jaar · Vilsteren
Jij neukt mij met je grote pik wanneer ik er zin in heb, en je stopt niet alvorens ik helemaal tevreden ben over jouw prestaties.
Vie57, 60 jaar · Sas van Gent
Gezellig samen avondjes uit om daarna een afzakkertje bij me thuis te nemen. Een andere keer gaan we ergens een hapje eten,
Scorpio56, 61 jaar · Appingedam
Zou jij dit ook graag samen met een lieve partner willen doen??? Ik wel !!
Dropjuhxxx, 60 jaar · Moorsel
Ik verwacht van jou dat je van humor houdt en een tikkeltje gek bent...
Sweetoman54, 63 jaar · Tollembeek
Je moet me bij kunnen houden want ik ben nog erg actief. Ik wil dat je wat tijd met me doorbrengt. Als je dat doet, weet ik zeker
Qbertens, 60 jaar · Diksmuide
Ik zou graag een leuke man willen leren kennen. Zijn uiterlijk maakt me niet uit. Wel dat hij oprecht, lief en intelligent
Ans54, 63 jaar · Oppuurs
U bent een charmante man, met de ouderwetse normen en waarden. Ook u houd van een uitje en bent het thuis zitten meer dan beu.