Ik hou van eerlijke leuke mannen, ebony of blank, maakt niet uit, maar mag wel groot hebben hangen tussen de benen!! Gezelllig, beetje spontaan in dingen, dansen, grappig, houd van lekker eten, Ik hoop dat je dit kontje aankan haha.
Ik wil iemand vinden die in staat is om lief te hebben en in staat is om onvoorwaardelijk geluk en plezier te geven. Voor de rest praten wij binnenkort over onze gemeenschappelijke interesses.
Om een heel verhaal toch wel in te korten. Ik wil gewoon alles op je uitproberen en zou het fijn vinden als je daar ook opbouwende kritiek op kunt geven. Of we daarmee verder gaan of niet zien we uiteindelijk vanzelf. Ik vind alles lekker dus tot nu toe heb ik niets gevonden wat ik niet wil doen.