Voor mij is dit nogal pril, ik ben in lange tijd niet met een andere man geweest sinds het overlijden van mijn man. Ik ben op zoek naar iemand om mee te praten, leuke dingen mee te delen, verhalen, ervaringen, liefde en verdriet.
Ben je optimistisch, niet gebonden en best vrij in de omgang? Kan je tegen een stootje of ben je ook zo een "lolschopper" als mij? Laten we dan kijken hoe het klikt tussen ons.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
StaceyMay, 62 jaar · Meppel
Leuke man die graag geniet en seks zoekt
Mona1956, 61 jaar · Sint-Niklaas
Ambitieus, gedreven, integer, weet wat je wilt, genietend van het leven, beetje stoer maar stiekem tóch gevoelig,
Malalaya, 64 jaar · Winsum
Ik zou graag een man aan mijn zijde hebben om leuke dingen te doen. Ik wil het nu. Zullen we er nu gewoon voor gaan?
2keerweduwe, 64 jaar · Ter Apel
Een serieuze man die weet wat een vrouw nodig heeft en sex kan geven.
Cassandra I, 63 jaar · Rotterdam
zoek bi-vrouw of stel waarvan vrouw ook bi
Marietteh, 63 jaar · Bad Nieuweschans
Een man die het graag met een gezellige dame wil doen. Ik zie graag een foto van je!
Theodorax, 62 jaar · Alphen
Gewoon gezellige mannen, mannen met humor, dus gewoon leuke mannen
Adele551103, 62 jaar · Assebroek
Kan jij je een beetje vinden in mijn verhaal, kan jij ook wel even iets anders gebruiken en even iets anders dan de omgeving