Voor mij is dit nogal pril, ik ben in lange tijd niet met een andere man geweest sinds het overlijden van mijn man. Ik ben op zoek naar iemand om mee te praten, leuke dingen mee te delen, verhalen, ervaringen, liefde en verdriet.
Iemand die me leuk zal vinden vanwege mijn kwaliteiten. Sommige mannen die me aantrekkelijk kunnen vinden. Sommige mannen zullen mijn maatje voor altijd worden. Iemand die ik aankan.
Liefkozend, eerlijk, gezond en vol van humor. Een leuke verschijning om te zien. hygienisch, niet te behaard, Je zou je uiterste best doen om mij te verwennen, en samen heerlijk te genieten. Je bent een heer en een beest in bed!
Geil ben je en je kan soms een klein beetje hardhandig zijn en je wilt best mijn broekje en bh van me aftrekken. Natuurlijk niet tot bloedens toe. Verder heb je geen verplichting natuurlijk naar mij toe. Ik wil het verlangen volgen en wat er na het avontuur nog eens volgt zien we vanzelf. Denk je dat het een
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Garnwerder, 60 jaar · Winsum
Je bent ook geen bankhanger en onderneemt ook graag iets. En dat iets mag heel varierend zijn hoor, van theater tot korte trips,
Lenszz, 62 jaar · Begijnendijk
een echte eerlijke man,dat staat bij mijn boven aan,ook in goede en slechte tijden elkaar steunen. dat vind ik zeer belangrijk.
Lyea, 63 jaar · Sneek
Uiteraard wil ik niet de rest van mijn leven alleen blijven hoewel ik het vertrouwen wel erg kwijt ben geraakt. Die zul je moeten
Gazonnetje, 62 jaar · Bambrugge
Je bent eerlijk en betrouwbaar, sociaal en lief. Je vind het niet erg dat ik zelfstandig ben en dat ik hier door de zaak soms
Stout56, 61 jaar · Bakkeveen
Niet zoekende naar vastigheid liefde of een relatie maar naar plezier en seks.
MonaDeVries, 64 jaar · Erpe
komt later
Debbs56, 61 jaar · Schoonaarde
Ik ben serieus over een langdurige relatie en het vinden van de juiste man om de rest van mijn leven met me te delen en te voltooien.
JustFemmie, 62 jaar · Martenslinde
Echte zachte, eerlijke en vriendelijke man. Ouder of jonger doet er niet toe. Kan me begrijpen en zorgzaam voor me zijn. Ik