Ik ben de laatste tijd zo geil en ik wil nu echt dat er eens iemand komt die mijn seksuele gevoelens wilt gaan stillen. Ik hoop dat jij dat gaat worden voor mij. Zou jij iets liefs voor mij kunnen doen?
Iemand die me leuk zal vinden vanwege mijn kwaliteiten. Sommige mannen die me aantrekkelijk kunnen vinden. Sommige mannen zullen mijn maatje voor altijd worden. Iemand die ik aankan.
Liefkozend, eerlijk, gezond en vol van humor. Een leuke verschijning om te zien. hygienisch, niet te behaard, Je zou je uiterste best doen om mij te verwennen, en samen heerlijk te genieten. Je bent een heer en een beest in bed!
Passievol, 60 jaar · Emmeloord
♥ Flevoland ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
ja over jou niet zo veel wel als je wat van mollig houd want dat ben ik namelijk wel mmmmmmm
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Sonja53Single, 63 jaar · Amsterdam
ik ben goed verzorgd ,heel eerlijk, heb humor en een hond chihuahua
Moniquedej, 60 jaar · Anna Paulowna
Je gaat graag een avondje uit. Je wilt veel samen ondernemen maar hebt ook je eigen dingen. Je houd van wandelen en dan bedoel
DeLeona, 60 jaar · Amstelhoek
Als jij een goed mens bent met een groot hart ben ik al vrij snel tevreden. Ik vind het fijn als jij goed met kinderen om kunt gaan.
Beniktemin, 61 jaar · Brugge
Een liefdevolle man die weet waar hij aan begint.
Monamour, 62 jaar · Beveren
Gewoon een vrolijke, lieve, eerlijke en zorgzame man ,die positief in het leven staat en niet spiritueel of zweverig is.
IngridK, 63 jaar · Middelburg
een kleurrijk persoon, gezellig en vriendelijk. Een klik altijd mooi meegenomen
Almfien, 63 jaar · Almelo
Ben jij die knots gekke man die ook een echte levensgenieter is, wacht dan niet te lang want deze levensgenieter wil gaan genieten
Ochtendmenz, 63 jaar · Fluitenberg
Een man die ook en leuk gezelschap mist en samen leuke dingen wil ondernemen. Persoonlijke hygiene is erg belangrijk.