Ik zie hem dapper, mannelijk, slim, interessant, opgewekt en zelfverzekerd graag . Het is belangrijk voor mij dat hij sterk moet zijn, dat ik naast hem zwak en vrouwelijk kan voelen.
Voor mij is dit nogal pril, ik ben in lange tijd niet met een andere man geweest sinds het overlijden van mijn man. Ik ben op zoek naar iemand om mee te praten, leuke dingen mee te delen, verhalen, ervaringen, liefde en verdriet.
Geil ben je en je kan soms een klein beetje hardhandig zijn en je wilt best mijn broekje en bh van me aftrekken. Natuurlijk niet tot bloedens toe. Verder heb je geen verplichting natuurlijk naar mij toe. Ik wil het verlangen volgen en wat er na het avontuur nog eens volgt zien we vanzelf. Denk je dat het een