Geil ben je en je kan soms een klein beetje hardhandig zijn en je wilt best mijn broekje en bh van me aftrekken. Natuurlijk niet tot bloedens toe. Verder heb je geen verplichting natuurlijk naar mij toe. Ik wil het verlangen volgen en wat er na het avontuur nog eens volgt zien we vanzelf. Denk je dat het een
Je bent een sexy man die weet hoe je een vrouw laat gillen van genot. Ik zal ervoor zorgen dat we de tijd van ons leven hebben, maar ik wil dat je echt moeite doet om me te laten klaarkomen. Je zou dat toch wel een keer of 5 à 6 moeten doen om me blij te maken.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Fastfriends, 60 jaar · Kerkrade
Een levensgenieter
AltheaV, 60 jaar · Leest
Is er iemand die mijn liefdesverdrag kan zijn? Dat voelt zich ook eenzaam zoals ik? We kunnen dat in slechts één
Winnaar, 62 jaar · Bommershoven
Je houdt van lange sex, vluggertjes zijn niet aan jou besteed. je wilt ook graag sex op een andere plaats dan de slaapkamer.
Opera, 62 jaar · Assen
Een leuke lieve geile man. Wat denk je! Kunnen wij elkaar gek maken van genot.
Kermisklant, 61 jaar · Everberg
Lieve en sociale man
Eenzamelor, 61 jaar · Neerglabbeek
Lieve zacht aardige man die graag seks wilt maar met vriendschap, die graag wat leuke dingen met me wilt doen.
LadyBlonde, 64 jaar · Krommenie
Ik ben op zoek naar vriendschap, ik zoek een lieve, eerlijke man om het alleen zijn wat op te vrolijken.
Carrrly, 63 jaar · Oudenaken
Ik zoek de man van mijn dromen. Heb ik dat wel verdiend? Ben jij lief, eerlijk en open? Stuur me dan een berichtje.