Jij bent een leuke en lieve man die ook iets wil opbouwen maar geen haast heeft. Het liefst iemand die zijn eigen dingen goed op een rij heeft en daarbij genoeg tijd en aandacht heeft voor een leuke meid zoals ik! Vooral ben jij heel gezellig en ga jij ook graag op vakantie?
Voor mij is dit nogal pril, ik ben in lange tijd niet met een andere man geweest sinds het overlijden van mijn man. Ik ben op zoek naar iemand om mee te praten, leuke dingen mee te delen, verhalen, ervaringen, liefde en verdriet.
Iemand die me leuk zal vinden vanwege mijn kwaliteiten. Sommige mannen die me aantrekkelijk kunnen vinden. Sommige mannen zullen mijn maatje voor altijd worden. Iemand die ik aankan.
Je bent een sexy man die weet hoe je een vrouw laat gillen van genot. Ik zal ervoor zorgen dat we de tijd van ons leven hebben, maar ik wil dat je echt moeite doet om me te laten klaarkomen. Je zou dat toch wel een keer of 5 à 6 moeten doen om me blij te maken.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Elke1956, 61 jaar · Westbroek
Ik zou graag een man willen vinden die veel waarden heeft. Ik zou willen dat mijn potentiële partner zeker de kwaliteiten
Tomboy0, 63 jaar · Maastricht
Volgt
Oaklyn, 62 jaar · Langemark
Ik mis plezier in mijn leven en daar sta jij garant voor. Wij kunnen heel wat leuke dingen doen samen. Als jij humoristisch
Nicegirl5706, 60 jaar · Roermond
Mijn voorkeur gaat uit naar een man die net zo zorgzaam en menslievend is als ik, ik heb een hekel aan mannen die zichzelf vooropstellen.
Tragestart, 61 jaar · Sevenum
geile beer
Ludmila, 63 jaar · Aarschot
Discreet
Bakjes, 62 jaar · Waddinxveen
ik verwacht heel wat van de speurende mannen hier
Joycie1954, 63 jaar · Eindhoven
Ik zoek geen vrouw, zelfs niet een die de zelfde hobby heeft als ik.