Wie houdt ervan mijn lichaam te verkennen en houdt ervan mij orale seks te geven. Je moet goed zijn in het behagen van een vrouw zoals ik en er moet een voorspel zijn. Wie is geil en ondeugend dat kan omgaan met mij in bed. Wat kun je nog meer bieden?
Ik wil iemand vinden die in staat is om lief te hebben en in staat is om onvoorwaardelijk geluk en plezier te geven. Voor de rest praten wij binnenkort over onze gemeenschappelijke interesses.
Je bent een sexy man die weet hoe je een vrouw laat gillen van genot. Ik zal ervoor zorgen dat we de tijd van ons leven hebben, maar ik wil dat je echt moeite doet om me te laten klaarkomen. Je zou dat toch wel een keer of 5 à 6 moeten doen om me blij te maken.
Ik van op mooie mannen die weten dat ze er mogen zijn. Een man die houd van de liefde. Een man die lief is en ook complimenten kan maken, en goeie stevige seks wilt!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
AmouretteTrio, 62 jaar · Apeldoorn
Netjes en hygiënisch. Leeftijd onbelangrijk
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is:
AltheaV, 60 jaar · Leest
Is er iemand die mijn liefdesverdrag kan zijn? Dat voelt zich ook eenzaam zoals ik? We kunnen dat in slechts één
Regina55, 62 jaar · Nes aan de Amstel
Je bent van middelbare leeftijd en zoekt ook een maatje.
Intruder-biker, 64 jaar · Destelbergen
Volgt
WinifredC, 64 jaar · Exloo
Je moet begrijpen dat ik hier nog steeds niet goed in ben omdat ik net ben begonnen. En je leert me dingen die ik niet wist. Of
Gootmar, 64 jaar · Driekapellen
Ik heb al vroeg in het leven geleerd dat uiterlijk echt niet alles is, je weet niet wat er in iemand zijn of haar hart speelt,
Monamour, 62 jaar · Beveren
Gewoon een vrolijke, lieve, eerlijke en zorgzame man ,die positief in het leven staat en niet spiritueel of zweverig is.