Ik wil iemand vinden die in staat is om lief te hebben en in staat is om onvoorwaardelijk geluk en plezier te geven. Voor de rest praten wij binnenkort over onze gemeenschappelijke interesses.
Een lieve eerlijke man die er op uit is om een vrouw te verwennen. Wel op een discrete manier want van mijn kant kun je dat ook verwachten. Heb je nog een bepaalde fantasie die je wil uitvoeren? Ik ben voor heel erg veel dingen in. Ik hoop dat je snel een berichtje achterlaat zodat we elkaar heerlijk kunnen aanvullen
Je bent een sexy man die weet hoe je een vrouw laat gillen van genot. Ik zal ervoor zorgen dat we de tijd van ons leven hebben, maar ik wil dat je echt moeite doet om me te laten klaarkomen. Je zou dat toch wel een keer of 5 à 6 moeten doen om me blij te maken.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Eenzaamtroef, 63 jaar · Antwerpen
Je bent spontaan en gezellig in de omgang. Maak maar eens contact met mij laten we kijken wat het kan worden.
2keerweduwe, 64 jaar · Ter Apel
Een serieuze man die weet wat een vrouw nodig heeft en sex kan geven.
Aafke1956, 61 jaar · Baaigem
Goede luisteraar en prater, niet uit op romantiek of seksuele gemeenschap, voor een goed gesprek, etentje of theaterbezoek.
Ochtendmenz, 63 jaar · Fluitenberg
Een man die ook en leuk gezelschap mist en samen leuke dingen wil ondernemen. Persoonlijke hygiene is erg belangrijk.
Bea1955, 62 jaar · Nijkerk
Je hoeft niet de rijkste of mooiste te zijn zolang je maar eerlijk tegenover jezelf en anderen bent en genoegen kunt nemen
MelkKoe, 64 jaar · Broeksterwoude
Je houd niet van klein en dat bedoel ik op alle gebieden. Ik ben nogal groot van boven. Meer om van te houden toch. Verder ben
Rozenmeisje, 63 jaar · Nieuwegein
Lieve, leuke en vriendelijke man die ook van een goed boek houdt en net als ik nog vol in het leven staat. Genietend van de natuur
ThePetra55, 62 jaar · Vianen
Alleen seks is nu in mijn gedachten en we gaan er ook voor. Ik hou ervan om de goede seks te hebben en dat is ook zo goed voor mij.