Om een heel verhaal toch wel in te korten. Ik wil gewoon alles op je uitproberen en zou het fijn vinden als je daar ook opbouwende kritiek op kunt geven. Of we daarmee verder gaan of niet zien we uiteindelijk vanzelf. Ik vind alles lekker dus tot nu toe heb ik niets gevonden wat ik niet wil doen.
Ben je optimistisch, niet gebonden en best vrij in de omgang? Kan je tegen een stootje of ben je ook zo een "lolschopper" als mij? Laten we dan kijken hoe het klikt tussen ons.
Je bent een sexy man die weet hoe je een vrouw laat gillen van genot. Ik zal ervoor zorgen dat we de tijd van ons leven hebben, maar ik wil dat je echt moeite doet om me te laten klaarkomen. Je zou dat toch wel een keer of 5 à 6 moeten doen om me blij te maken.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is:
WithSatin, 62 jaar · Gorsem
Een single man tussen de 35 en de 55 op zoek naar een leuke date (met mij)
Grijskleurtje, 64 jaar · Reusel
Je hebt ook (veel) vrije tijd, je bent een optimistisch persoon en je bent ook warm en attent.
Romane59, 63 jaar · Machelen
Een gezonde en gezellige man, hygiene staat bij mij hoog in het vaandel. Iemand die mij accepteert zoals ik ben, eerlijk en