Haha je denkt een rood licht te zien en stopt en komt er dan achter dat je voor mijn profiel bent gestopt en als je dan toch stil staat kun je net zo goed een gesprek met mij aangaan toch?
Voor mij is dit nogal pril, ik ben in lange tijd niet met een andere man geweest sinds het overlijden van mijn man. Ik ben op zoek naar iemand om mee te praten, leuke dingen mee te delen, verhalen, ervaringen, liefde en verdriet.
Liefkozend, eerlijk, gezond en vol van humor. Een leuke verschijning om te zien. hygienisch, niet te behaard, Je zou je uiterste best doen om mij te verwennen, en samen heerlijk te genieten. Je bent een heer en een beest in bed!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Grotelach, 63 jaar · Kapellen
Een leuke charmante man, met een goede achtergrond, dat wil zeggen: U heeft uwe zaken goed op orde, privé zowel zakelijk.
MiraLo55, 62 jaar · Koekange
Ik denk dat ik de droom bent van elke man, ik zeur niet en ben al zeker niet de persoon die moeilijk gaat doen en nee gaat zeggen.
Anne-marie, 63 jaar · Grimbergen
zoek één iemand met wie ik een babbel kan slagen, een glasje drinken, en de alle daagse dingen samen delen…….
Badassgrandma, 61 jaar · Lembeek
Verleid me en neuk me hard alsjeblieft. Ik heb het zo nodig. Ik ben misschien ouder maar geil als wat. Dus neuk me alsjeblieft
Waarblijfjedan, 62 jaar · Ellertshaar
Lekkere scharrel die van lekker eten houdt.
Garnwerder, 60 jaar · Winsum
Je bent ook geen bankhanger en onderneemt ook graag iets. En dat iets mag heel varierend zijn hoor, van theater tot korte trips,
Gouvernante, 61 jaar · Herten
Deinst niet snel terug om speeltjes te gebruiken bij de seks. Lekker spannend.
Ariane1953, 63 jaar · Oosterhout
Je wilt niks overhaasten, geeft me de tijd om rustig naar je toe te groeien en we zien wel waar we uitkomen.