Iemand met een vlotte babbel. Een eigen mening heb jij wel, en jij bent niet op jouw mondje gevallen. Reizen vind jij leuk om te doen en jij bent iemand die wel van het nieuwe dingen proberen is. Wanneer ik uit eten ga dan eet ik nooit twee keer hetzelfde, ik zoek altijd iets op de kaart wat ik nog niet eerder heb gehad.
Je bent een sexy man die weet hoe je een vrouw laat gillen van genot. Ik zal ervoor zorgen dat we de tijd van ons leven hebben, maar ik wil dat je echt moeite doet om me te laten klaarkomen. Je zou dat toch wel een keer of 5 à 6 moeten doen om me blij te maken.
Een lieve eerlijke man die er op uit is om een vrouw te verwennen. Wel op een discrete manier want van mijn kant kun je dat ook verwachten. Heb je nog een bepaalde fantasie die je wil uitvoeren? Ik ben voor heel erg veel dingen in. Ik hoop dat je snel een berichtje achterlaat zodat we elkaar heerlijk kunnen aanvullen