Iemand met een vlotte babbel. Een eigen mening heb jij wel, en jij bent niet op jouw mondje gevallen. Reizen vind jij leuk om te doen en jij bent iemand die wel van het nieuwe dingen proberen is. Wanneer ik uit eten ga dan eet ik nooit twee keer hetzelfde, ik zoek altijd iets op de kaart wat ik nog niet eerder heb gehad.
Liefkozend, eerlijk, gezond en vol van humor. Een leuke verschijning om te zien. hygienisch, niet te behaard, Je zou je uiterste best doen om mij te verwennen, en samen heerlijk te genieten. Je bent een heer en een beest in bed!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Aylin04, 61 jaar · Twello
Je bent de gene waar ik om wil geven. Je weet net als ik wat hard werken is en zit niet de hele dag thuis niets te doen. Je ben spontaan
Clara1211, 61 jaar · Rozenburg
Wil jij mijn appeltaart uit proberen? Ben jij die gezellige en lieve man die ik graag in mijn leven wil hebben? Dan hoor ik graag
Carla5710, 60 jaar · Eksaarde
Zoeken doe je hier dat is wel duidelijk. Je roept niet op straat wie wil mij. Het is toch een soort chemie die moet gaan ontstaan.
Ziporra, 62 jaar · Turnhout
Op zoek naar een gentleman die bovengenoemde interesses en hobby's deelt.
Scorpion1950, 61 jaar · Nunspeet
je bent die lieve man die weet wat een vrouw in deze tijd nodig heeft.
ChristynNL, 64 jaar · Heerlen
Tikje stoer, gezellig, spraakzaam, zelfvertrouwen (tot het arrogante aan toe, maar net weer niet te arrogant).
Korrine, 64 jaar · Eindhoven
Je bent een nette man, die met mij nog een mooie toekomst op wil bouwen. Je bent positief en ondernemend. Ik kan nu wel een hele
Eenzaamtroef, 63 jaar · Antwerpen
Je bent spontaan en gezellig in de omgang. Maak maar eens contact met mij laten we kijken wat het kan worden.