Dit profiel heb ik natuurlijk aangemaakt met een reden die ik liever niet openbaar maak aan iedere lezer maar mocht je geïnteresseerd zijn in een actieve oudere dame, dan zie ik graag een mailtje met motivatie van je verschijnen. Een antwoord krijg je bij serieuze interesse. Om je alvast een kleine hint te geven, ik ben niet op zoek naar een serieuze relatie. Ik heb een zeer fantasierijke geest. Jij ook hoop ik.
Zou het leuk vinden een man/maatje/vriend te ontmoeten waar ik duidelijk een click mee heb, of chemie, om vervolgens gezellige dingen mee te delen. Wel heb ik een beetje tegengas nodig. Eigenwijs maar ook lief en zorgzaam.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
NOgah, 65 jaar · Bekkevoort
Ik zit in een, voor de meesten denk ik, ingewikkelde relatie. In deze relatie ben ik het onderdanige type. Soms krijg ik opdrachten
FrancescaBos, 65 jaar · Berlaar
Nieuwe mensen leren kennen. Ben benieuwd wat eruit voort komt...een nieuw maatje?? Lekker spannend... Dus...misschien
Ookeenzaam, 67 jaar · Hillegom
Ik ben op zoek naar een man die dezelfde interesses deelt.
Gewichtsconsul, 66 jaar · Bilzen
Ik zoek in jou wat er in mij zit. Een levensgenieter
LuLu194904, 68 jaar · Almelo
Herken jij het misschien ook. Je hebt je leven op de rit. Niets wat je mist en eigenlijk heb je het gewoon erg lekker op deze manier.
Lia12, 65 jaar · Leeuwarden
Ik zou het graag langzaam willen doen, je eerst een beetje leren kennen via mailcontact. En wanneer het voor ons beiden vertrouwd
BosjeVrolijkheid, 69 jaar · Alphen
gewoon vrolijk zijn plezier maken in het leven en gek doen
DeJaVu50, 67 jaar · Enkhuizen
Jij bent een man die middenin het leven staat, de geraniums zijn nog een ver van mijn bed gebeuren. Je houdt van actief bezig