Zou het leuk vinden een man/maatje/vriend te ontmoeten waar ik duidelijk een click mee heb, of chemie, om vervolgens gezellige dingen mee te delen. Wel heb ik een beetje tegengas nodig. Eigenwijs maar ook lief en zorgzaam.
Ik geef de voorkeur aan iemand van mijn eigen leeftijd, dat kan wat ouder of jonger zijn natuurlijk dat maakt me niet uit. Ik wil van de intimiteit en het spelletjes genieten om hand in hand te lopen. Ben je de man die me dat kan geven?
Je bent ook single en zoekt ook gezelschap. Ik hoop dat je een auto hebt want ik heb helaas nooit mijn rijbewijs gehaald. Je hebt een geldig paspoort ;-)
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Hilarius48, 68 jaar · Turnhout
Je bent leuk en gezellig. Verder wil ik niets van je eisen.
FrancescaBos, 65 jaar · Berlaar
Nieuwe mensen leren kennen. Ben benieuwd wat eruit voort komt...een nieuw maatje?? Lekker spannend... Dus...misschien
Jolandaaaxxx, 65 jaar · Massemen
Een man die openstaat voor een leuk gesprek en fijne momenten zonder meer...
Marlene19480411, 69 jaar · Arendonk
Een man die erg graag geniet van het leven, graag op reis gaat en samen graag leuke dingen doet
Ronny1, 69 jaar · Opmeer
om te weten of jij het bent uit de buurt een vraag hoe heet de hoek flat langs
Brunnie52, 65 jaar · Vlezenbeek
Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn.
HGNettie, 66 jaar · Hardinxveld-Giessendam
Genieten van leuke dingen doen die misschien eerst niet konden, gezellige uitstapjes maken
LadyTamara, 69 jaar · Middelkerke
Geen voorkeur voor leeftijd of uiterlijk. Romantiek speelt geen rol in dit spel. Hou wel van een man die, net als mij vele seksuele