Verlang jij naar een avondje of een relatie in optima forma met mij? Ik ga dit avontuur blank in dus ik zeg niet per definitie overal nee tegen... Kijk wel of er iemand is die mij lekker wil verleiden :)
Zou het leuk vinden een man/maatje/vriend te ontmoeten waar ik duidelijk een click mee heb, of chemie, om vervolgens gezellige dingen mee te delen. Wel heb ik een beetje tegengas nodig. Eigenwijs maar ook lief en zorgzaam.
Zoek een maatje …. heb geen eisenpakket, wel een droom. ik hoop een gezellige man te ontmoeten, een gevoelsmens, met brede belangstelling en gevoel voor humor. Een levendig man die van de kleine en fijne dingen in het leven houdt. Een charmante, bewuste partners in crime, een toegankelijke man