Affectie en genegenheid zijn trefwoorden in je omgang met een partner, lief en leed samen delen dat is wat ik zoek. Is dit wat je mij kunt bieden en wat je van mijn kant ook graag wilt ontvangen dan hoop ik spoedig een berichtje van je te krijgen.
Mijn ideale partner, moet natuurlijk ook wel singel zijn. Ik heb geen problemen ermee als je rookt, maar ik vind het wel een slechte eigenschap, integer en bovenal een goede uitstraling, niet aan de drugs en van goede komaf. Groetjes.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Verlegen45, 72 jaar · Braamt
Een warme man die mij het gevoel van liefde weer kan bezorgen, die mijn verlegenheid geen punt vind en mij het waard vind de
BettieB1939, 77 jaar · Nootdorp
Ik zoek wel iemand die los van samen op pad gaan ook die aai over zijn al dan niet kale bol en de arm om hem heen mist. De bekende
Lieff42, 75 jaar · Katwijk
Een man die graag wil ontvangen maar zelf ook veel te geven heeft want het moet tenslotte van 2 kanten komen. Jij wil nog heel
Emma68, 77 jaar · Rosmalen
Volgt
Fullbodymassage, 73 jaar · Ronse
Ik hoop op een warme, lieve, zorgzame en verzorgde man waar ik nog een mooie tijd mee kan beleven.
Elisa1943, 74 jaar · Antwerpen
Een lieve man met wie ik theaters en musea kan bezoeken en een normaal gesprek mee kan voeren.
Gewoondoorgaan, 70 jaar · Lage Vuursche
Ik ben opzoek naar een maatje om samen gezellig iets te doen. Ik zoek een rustige man die net als ik van het leven houd.