Mijn ideale partner, moet natuurlijk ook wel singel zijn. Ik heb geen problemen ermee als je rookt, maar ik vind het wel een slechte eigenschap, integer en bovenal een goede uitstraling, niet aan de drugs en van goede komaf. Groetjes.
Je bent een man die doet wat het beste voor hem is en volgt je hart. Je wilt genieten en niet alleen je leven slijten. Je wilt ook graag dingen ondernemen maar ook gewoon samen thuis zijn.
Een lieve zorgzame man die ook door de jaren al de wijsheid gekregen heeft. Afstanden zijn voor mij niet belangrijk mijn auto doet het nog steeds elke dag.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Inhuizen, 71 jaar · Eppenhuizen
Je bent een charmante en oudere heer, je hebt nog de discipline zoals het er bij ons vroeger in gezet werd. En je weet hoe een
Rozolia, 72 jaar · Antwerpen
Tja nu ben ik hier en heb ik het voor het zeggen...en dan weet ik niet zo goed wat mijn criteria zijn. Verzorgd, de nodige levenslessen
Emma68, 77 jaar · Rosmalen
Volgt
Degeilerd, 85 jaar · Zeist
Volgt
Mooielelie, 74 jaar · Mechelen
Jij bent een lieverd die ook alles goed geregeld heeft en zijn eigen leven heeft. Toch snap jij wat ik bedoel en knaagt er soms
IjsPool, 81 jaar · Gent
Ik ben op zoek (niet wanhopig) naar een leuke eerlijke, spontane maatje, ik daag je uit om te reageren en je krijgt altijd antwoord!!!
Veerbeek, 72 jaar · Hasselt
Ben jij alleen, of vind je het gezellig om een leuke babbel te houden met een gezellige vrouw dan hoop ik snel met jou in contact
Braafhart, 73 jaar · Ravels
Graag zou ik vriendschap willen hebben zodat we samen leuke dingen kunnen ondernemen.