Ik zou graag een man willen ontmoeten die zachtaardig en vriendelijk is en toch innerlijke kracht en een passie voor het leven heeft, die van simpele dingen in het leven houdt, zoals lange wandelingen in de handen, samen lachen. Iemand die geliefd is en die wil delen met mij een goed leven, hoop en dromen.
Ook deze rijpe oma's uit Friesland zijn nog op zoek naar dating
FrieslandSeks, 77 jaar · Dokkum
♥ Friesland ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Je verwent graag een vrouw, en wil alleen maar genieten en bent niet opzoek naar een gewone relatie. Je zoekt wel naar een seksrelatie, en niet eenmalig. Je bent nog redelijk vitaal en staat open voor nieuwe dingen!
Ben jij net als ik ook een levensgenieter, en lijkt het je gezellig om bij mij een kop koffie te drinken wanneer het matcht dan krijg ik graag een bericht van jouw!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Eenkleinedame, 86 jaar · Velserbroek
Ben jij een aardige, sociale en serieus dan ben ik op zoek naar jou.
Single9, 72 jaar · Wijchen
ikverwacht van jou ongev hetzelfde en liefst een beetje in de buurt wonendvoor de rest moet er beide zijds een klik zijnOok
Michelley1945, 72 jaar · Brugge
Je bent een tedere en zachte minnaar, je vindt het fijn om naast het seksuele gebeuren, samen iets te ondernemen. Een etentje,
Gewoondoorgaan, 70 jaar · Lage Vuursche
Ik ben opzoek naar een maatje om samen gezellig iets te doen. Ik zoek een rustige man die net als ik van het leven houd.
NieuweIk, 73 jaar · Mechelen
U bent vrij en blij. Wil niet gebonden zijn maar loopt wel met de tijd mee. Seks is waar u vaak aan denkt en graag wilt doen. Maar
Elssexy, 96 jaar · Nieuwegein
ik ben opzoek naar een sexy vrouw
Asccorn, 80 jaar · Borgsweer
Ben jij een heerlijke ondeugende man die het wel aandurft met een vrouw op leeftijd. Dan laat ik je zeker weten zien wat ik nog