Ben je beschikbaar om mijn maatje te zijn? Ik hoop dat je schoon bent. Maak je geen zorgen want ik ben ook schoon. Ik ben bereid alles voor je te doen!
Iemand dat mij gezelschap wilt houden en samen met mij leuke dingen wilt doen, zoals wandelen door de natuur, zwemmen of theaters bezoeken. Ik hoop hier iemand te vinden.
Hallo beste lezers, wat zou het fijn zijn een maatje te vinden in deze hooiberg. Iemand om sportief, actief en gezellige dingen mee te kunnen ondernemen.
FrieslandSeks, 77 jaar · Dokkum
♥ Friesland ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Je verwent graag een vrouw, en wil alleen maar genieten en bent niet opzoek naar een gewone relatie. Je zoekt wel naar een seksrelatie, en niet eenmalig. Je bent nog redelijk vitaal en staat open voor nieuwe dingen!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
BeterWeter, 75 jaar · Apeldoorn
Leuke gezellige man. Die van reizen houd om zo elkaars ervaringen te delen. Misschien elkaar tips kunnen geven voor de volgende
Veertjexx, 85 jaar · Coevorden
Volgt
Grensgeval1946, 71 jaar · Baarle-Nassau
Een man die nog iets serieus ziet zitten.
44suus, 73 jaar · Diepenbeek
Ik hoop dat je lief en hartstochtelijk met me zult zijn, ik ben er vrij zeker van dat dit het begin van goede dingen voor ons gaat
Machara, 77 jaar · Zaandam
Ik zoek een echte vriend om mee te schrijven (in 1e instantie.) Zoals uit mijn omschrijving blijkt, ben ik redelijk zelfstandig
Elisa1943, 74 jaar · Antwerpen
Een lieve man met wie ik theaters en musea kan bezoeken en een normaal gesprek mee kan voeren.
Stoefie2999, 75 jaar · Beek
Je bent lief en spontaan en kan altijd een handje helpen.
AliceB, 73 jaar · Peer
Samen leuke dingen ondernemen en genieten van elkaars gezelschap, daar ben je ook naar op zoek. Een man van mijn leeftijd,