Ik zoek een man met passie en temperament in het leven die alles wat die doet in het leven doet met volle overgave en zich dus ook 100% geeft in een relatie.
Te beginnen, iemand discreet. Ik ben gehuwd en mijn man moet hier absoluut niet achter komen. Onze seksleven is niet meer zo aktief als vroeger, maar van mij mag er wel wat benzine op het dovende kaars gegooid worden als het ware.
Iemand dat mij gezelschap wilt houden en samen met mij leuke dingen wilt doen, zoals wandelen door de natuur, zwemmen of theaters bezoeken. Ik hoop hier iemand te vinden.
Clarables, 73 jaar · Blesdijke
♥ Friesland ♥ Groene ogen ♥ Gezet lijf
Informatie zoeken over het leven en hoe je verder met een bepaald onderwerp moet omgaan. Je bent leergierig en zoekt altijd naar meer informatie.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
LISAn340508, 83 jaar · Merkem
Een gezellige man die het leuk zou vinden met mij in contact te komen. Ons mooie levensverhalen te delen en ons prachtige interesses
Oostindie, 79 jaar · Oostzaan
Liefdevol en met een gezonde eetlust want ik kok als ik blij ben, als ik verdrietig ben, als er iets te vieren is en als ik mij
Nieuwsgierigik, 80 jaar · Noordwijk
Een charmante man met een vleugje romantiek. Iemand die ook aangenaam gezelschap zoekt en verder vanzelf ziet hoe het loopt.
Barones, 81 jaar · Panningen
Je hebt humor een eigen stek en je wilt gewoon ene leuke vlotte vrouw ontmoeten voor de gezellige dingen inhet leven.
Jannekefietje, 71 jaar · Meppel
Zou het fijn vinden om een maatje te vinden ,waar ik alles mee kan delen.
GrootmamaGerrie, 75 jaar · Breda
Ben je ook op leeftijd en heb je dit fenomeen ook net als ik ontdekt om in contact te komen met anderen dan moeten we dat misschien
MagicPussy, 77 jaar · Zevenhuizen
volgt
GrootmoederTijd, 74 jaar · Vlissingen
Zoals ik al omschreef zou ik graag mijn wens uit zien komen, dat is echt het enigste wat ik nog wens te ervaren in mijn leven.