Ik ben op zoek naar een leuke, vlotte, spontane man. Ik zoek geen relatie maar dat hoeft toch niet te betekenen dat wij geen leuke en spannende avond kunnen hebben. En als er een klik is, dan is het toch voor herhaling vatbaar.
Leuke gezellige man. Die van reizen houd om zo elkaars ervaringen te delen. Misschien elkaar tips kunnen geven voor de volgende bestemming die gepland gaat worden. Altijd handig zoiets natuurlijk.
Als je mijn profiel hebt bekeken, heb je waarschijnlijk gemerkt dat het niet discreet hoeft. Mijn man staat volledig achter mij en hij hoeft ook niet perse ermee te bemoeien. Ik hou van seks buiten de deur, met name in het bos, of parkeerplekken. Zowel binnen als buiten de auto, afhankelijk van het weer