Je u houd ook wel van gezellige feestjes houdt, want ik ga altijd met mijn zus. En u houd ook wel van de Hollandse cultuur, het hoeft niet perse maar u zou het niet erg vinden om op z'n Hollands de dagen door te brengen. Dus heeft u even voor mij? Maak wat tijd voor mij vrij. zeg me wat ik moet doen, want ik wacht op die zoen.
Ik ben op zoek naar een lieve, sportieve, ondernemende man met gevoel voor humor ,die nog volop in het leven staat. Misschien de zelfde trekjes heeft, humor, vertrouwd.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Marthie, 73 jaar · Dendermonde
U bent een man opzoek naar seks en hoeft niet zo nodig een relatie ;( je weet nooit hoe het zal lopen! Anaal staat u voor open,
Mimi2194707, 70 jaar · Aalst
Een leuke man die het leven weer aanvulling geeft. Een man die nog genoeg energie heeft en die niet alleen maar thuis wil zitten.
HermaDame, 78 jaar · Venray
Een leuke man willen ontmoeten van mijn leeftijd. Iemand die op zoek is naar gezelschap, een gezellig praatje.
Trotsedame, 70 jaar · Hasselt
Misschien vind jij het ook wel leuk met een single dame als ik in contact te komen, heb je wat mooie verhalen te vertellen en
Aldegonda, 74 jaar · Drunen
Ben geïnteresseerd in Cultuur, Kunst, Muziek luisteren/spelen. Zou graag willen dat mijn toekomstige maatje daar
TheaLiefde, 71 jaar · Muiden
Je bent alleen, maar niet eenzaam, geniet nog met volle teugen van het leven en hebt een fijne kring van vrienden om je heen.
Campinggast1, 70 jaar · Middelburg
Lekkere babbelen is wel fijn als je dat zou doen en als je dan ook nog wel af en toe in ben voor een grapje dan moet je toch maar eens