Ik ben een meisje die dol is op mannen die een grote inspanning doen voor een meisje die ze leuk vinden. Ik ben niet gemakkelijk te pakken omdat ik een muur om me heen heb, maar als je me vangt, heb je me!!
Ik hoop in contact te komen met een leuke, humorvolle, goeduitziende, (slank/normaal) gelijkgestemde, niet rokende man. Opleidingsniveau zegt niet alles, belangrijker vind ik dat iemand iets te vertellen heeft maar ook geïnteresseerd kan luisteren naar de ander en hoe zij in het leven staat.
Hoe je eruit ziet dat maakt mij niet zoveel uit, ik val niet op een bepaald type. Ik vind je innerlijk wel erg belangrijk en hou niet van mannen die zich onbeschoft gedragen. Je bent verzorgt en bent eerlijk en vind respect belangrijk!
Ik ben op zoek naar mijn soulmate. Samen leuke dingen doen en heel veel intiem genieten van elkaar. Het liefst zou ik een foto van je willen zien. Tot gauw. Groetjes Netty
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Utgroningen, 77 jaar · Oldekerk
Op zoek naar een mail maatje. Die ook kan genieten van de natuur en van reizen houd. Sociaal en prettig karakter heeft
Estergab, 72 jaar · Leeuwarden
Te beginnen, iemand discreet. Ik ben gehuwd en mijn man moet hier absoluut niet achter komen. Onze seksleven is niet meer
OODenHaag, 73 jaar · Den Haag
Vertel jij het me?
Hoogtepuntje, 70 jaar · Hallaar
In iedere relatie die ik heb gehad met een man kwam op ten duur de zin "het gaat niet meer tussen ons, het is over".
Marktvrouw, 75 jaar · Mol
Het marktleven is chaos soms een huis vol dozen als we een goede partij kunnen opkopen voor de handel, dat is eigenlijk het
Mimi2194707, 70 jaar · Aalst
Een leuke man die het leven weer aanvulling geeft. Een man die nog genoeg energie heeft en die niet alleen maar thuis wil zitten.
Baranja, 74 jaar · Deurne
Trouwe eerlijke man die weet wat hij wil van een vrouw
Hoiikbenjoy, 71 jaar · Denekamp
Je bent nog actief je houd van zingen of koor, tv kijken, klaver jassen en eens gezellig uit eten of een goede fles wijn open