Spontane ervaren man, bij voorkeur van minimaal 45 jaar zodat ik niet het gevoel heb dat ik je moeder ben. Je houdt net als ik van gezelligheid en bent avontuurlijk ingesteld.
Het is nooit te laat voor mij om een partner te vinden, waarschijnlijk mijn derde echtgenoot. Ik geloof dat ik nog steeds wat langer zal leven. Mijn familie-genen hebben een verbazingwekkende levensduur. Ik zal willen dat een zorgzame man mijn dagelijkse gezelschap is. Hij zal mij liefhebben en begrijpen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
GoudenVlinder, 65 jaar · Utrecht
Geef mij wat ik al die jaren qua seks heb gemist, en je zult heerlijk geil beloond worden ;)
JantjeLacht, 66 jaar · Ieper
Je moet zeker wel kunnen praten en de coversatie goed kunnen houden tussen ons. Geen gekheid zeggen tegen me want dan laat
Floora195205, 65 jaar · Aalst
U heeft er geen problemen mee dat ik getrouwd ben . U woont bij mij in de buurt of heeft de mogelijkheid om deze kant op te komen.
LuLu194904, 68 jaar · Almelo
Herken jij het misschien ook. Je hebt je leven op de rit. Niets wat je mist en eigenlijk heb je het gewoon erg lekker op deze manier.
Wiebke, 69 jaar · Mechelen
Eigenlijk heb ik geen speciale wensen. Ik zoek gewoon een leuke man die van gezelligheid en reizen houd en die niet langer
MariannedeB, 65 jaar · Goetsenhoven
Wat ik heel graag zou willen : een boeiende, zorgzame en trouwe partner met wie ik dit kan delen.
Ninthe, 69 jaar · Drachten
Lief, discreet, begripvol zijn toch wel de dingen die best wel belangrijk zijn en vertrouwen hoor daar bij. Voel jij je ook
Babsjeehh, 66 jaar · Huizingen
Dus ik hoop hier fijne mannen met een flinke dosis begrip te leren kennen, die mogen ook knap en aantrekkelijk zijn, ze mogen