Een man van mijn leeftijd want zo'n jonkie kan ik niet aan haha! Een vrijgezelle man net als hoe ik vrijgezel ben, je formaat lichaam doet er niet toe, ik vind alles prachtig..je bent goedlachs, gezellig en je kan genieten van een lekker glaasje wijn en een sigaretje na de seks. We hoeven niet uren door te gaan, maar wel meerdere sessies van een half uurtje zou geil zijn!
Ik vind het leuk als jij een actief type bent. Jij bent energiek en straalt dat ook uit. Een pittig karakter kan ik zeker waarderen en ik ga een discussie niet uit de weg. Als jij zelf ook van de natuur houdt kunnen wij fijne wandelingen maken.
Ik zoek een spontane, vriendelijke man die met beide benen op de grond staat. Je wilt veel samen doen, maar ook je eigen dingen blijven doen. Je bent niet jaloers.
Wil je ook een fijne vriendschap vinden en denk je dat wij bij elkaar kunnen passen? Ik wil het ook en alle dingen doen die we zo vinden. Ik ben er klaar voor, wat zou je allemaal met me willen doen?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Goedgewoon, 77 jaar · Tervuren
Ik mis eigenlijk iemand om dat alles mee te doen en dat wij misschien nog een leuke reis zouden kunnen maken. Ik heb nog niet
Netty, 74 jaar · Apeldoorn
Ik ben op zoek naar mijn soulmate. Samen leuke dingen doen en heel veel intiem genieten van elkaar. Het liefst zou ik een foto
Boegbeeld340607, 83 jaar · Torhout
Een goede en lieve man, dat mij gezelschap kan houden. Ik vraag niet veel, alleen je gezelligheid en je aandacht. Iemand dat
Verjaren, 86 jaar · Berghem
Aangename man, die meer een lach heeft als een boze blik
Els De Hoop, 72 jaar · Sneek
Volgt
WelBescheiden, 73 jaar · Brugge
ik zoek een aardige vriend die zijn eigen leven heeft en daarnaast samen met mij leuke dingen wil doen o.a. op vakantie, intiem
Kraaijenbergje, 70 jaar · Woensdrecht
Ik zou het fijn vinden mocht ik een man leren kennen die ook nog heel actief is in het leven. Ik vind een zorgzame man heel aantrekkelijk.
Kwaekert, 71 jaar · Alblasserdam
Alle nationaliteiten welkom haha, en ik hou van alles wat goed is en mooi is in het leven, het is toch al veel te kort.