Ik ben op zoek naar mannen die mijn seksmaatje kunnen zijn, zodat je me er meer over kunt leren en meer dingen kunt doen die nieuw voor mij zijn, ik ben bereid om te leren, zodat je beter goed kunt zijn!
Ik vind het leuk als jij een actief type bent. Jij bent energiek en straalt dat ook uit. Een pittig karakter kan ik zeker waarderen en ik ga een discussie niet uit de weg. Als jij zelf ook van de natuur houdt kunnen wij fijne wandelingen maken.
Graag zie ik een foto van jou zodat ik weet waar ik misschien aan ga knabbelen binnenkort. Je bent een leuke man zonder gedoe of drama, rond de 60 jaar die hem nog steeds omhoog krijgt!
Ik zoek een spontane, vriendelijke man die met beide benen op de grond staat. Je wilt veel samen doen, maar ook je eigen dingen blijven doen. Je bent niet jaloers.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
SluZevensluizen, 83 jaar · Vlaardingen
Je bent eerlijk en lief, je houd ervan om erop uit te trekken. Maar kan ook genieten van een lekkere kop koffie aan de keuken
Feesjemetmij, 71 jaar · Hooge Zwaluwe
Een leuke lieve persoon die openstaat voor leuk contact
Lekkerbekkie45, 72 jaar · Beringen
U houd ook van wandelen en vind honden leuk. Of u gescheiden, weduwnaar of single bent dat maakt mij niet zoveel uit als u maar
Yvon65, 70 jaar · Den Haag
Ik ben klein, dus wees voorzichtig met me. Ik hou van heerlijke, lieve, lange zachte sex.
Janne45, 72 jaar · Torhout
Een man die niet al te preuts is en die ook discretie kan bieden. Je moet er goed verzorgd uitzien en niet zo heel ver weg bij mij
Maris19420824, 75 jaar · Turnhout
U bent geen stilzitter en wil ook graag dingen ondernemen. Niet op zoek naar een relatie maar naar gewoon een maatje om dingen
Brianne194602, 71 jaar · Deinze
Verras me en ik vertel wat over mijzelf
Pinsky, 84 jaar · Maastricht
Ik zoek een partner waar ik nog gezellige uurtjes mee kan doorbrengen.