Een man die ik leuk en de moeite waard vindt is lief, leuk en grappig. Als het op de liefde aankomt ben je gewoon serieus en kijkt samen met mij naar de toekomst.
Ik vind het leuk als jij een actief type bent. Jij bent energiek en straalt dat ook uit. Een pittig karakter kan ik zeker waarderen en ik ga een discussie niet uit de weg. Als jij zelf ook van de natuur houdt kunnen wij fijne wandelingen maken.
Een charmante man met een vleugje romantiek. Iemand die ook aangenaam gezelschap zoekt en verder vanzelf ziet hoe het loopt. Als jij van kinderen houdt past dat goed bij mij.
Ik ben op zoek naar een jonger persoon, iemand die gewillig is om een dame als mij te verwennen ongeacht mijn leeftijd. ik ben niet van de ruwe harde sks, maar zacht en romantisch. ik heb weinig ervaring wat experimenteren betrefd
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
IjsPool, 81 jaar · Gent
Ik ben op zoek (niet wanhopig) naar een leuke eerlijke, spontane maatje, ik daag je uit om te reageren en je krijgt altijd antwoord!!!
ErVoorZitten, 75 jaar · Apeldoorn
Vult me op dat stukje aan waar ik net een beetje mis. Ik zoek geen toyboy of een gespierde man. Liever iemand met wat ervaring
Paulina42, 75 jaar · Arendonk
Uiteraard zijn trouw, respect en integriteit belangrijk. Wie is er bereid om er nog 100% voor te gaan?.
Goedgewoon, 77 jaar · Tervuren
Ik mis eigenlijk iemand om dat alles mee te doen en dat wij misschien nog een leuke reis zouden kunnen maken. Ik heb nog niet
Siempje, 72 jaar · Aarschot
Ik zou graag gezellige mensen leren kennen om leuke dingen te ondernemen.
Illusie, 77 jaar · Breukelen
Ik zoek een man voor wie ik lekker koken kan, die gezellig is en interessant.
Louisse, 71 jaar · Blaasveld
Dat ga ik je zo vragen!
Heksenketel, 73 jaar · Oosterleek
je staat open voor mijn levensvisie en doet het niet af als hocus pocus of hekserij. Ik sta ook open voor jouw levensvisie en