Je bent misschien zelf ook voor je gevoel dan onzichtbaar ? je wilt ook discreet en op je gemak iemand leren kennen? Je bent niet ouder dan 75 en zeker niet jonger dan 40..
Wil je ook een fijne vriendschap vinden en denk je dat wij bij elkaar kunnen passen? Ik wil het ook en alle dingen doen die we zo vinden. Ik ben er klaar voor, wat zou je allemaal met me willen doen?
Graag zie ik een foto van jou zodat ik weet waar ik misschien aan ga knabbelen binnenkort. Je bent een leuke man zonder gedoe of drama, rond de 60 jaar die hem nog steeds omhoog krijgt!
Een charmante man met een vleugje romantiek. Iemand die ook aangenaam gezelschap zoekt en verder vanzelf ziet hoe het loopt. Als jij van kinderen houdt past dat goed bij mij.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Trotsedame, 70 jaar · Hasselt
Misschien vind jij het ook wel leuk met een single dame als ik in contact te komen, heb je wat mooie verhalen te vertellen en
Agnesdracht, 72 jaar · Venlo
Je bent niet iemand die in het verleden is blijven steken,en vond dat alles toen veel beter was. Je leeft nu en staat open voor
Dewixxx, 70 jaar · Nederweert
Graag iemand die dezelfde instelling heeft i.v.m het leven samen, gezelligheid, respect voor mekaar in vrijheid en vertrouwen,
OmaLift, 78 jaar · Aartrijke
zoek een betrouwbaren iemand om keer ergens gezellig te gaan dansen en terrasje pakken of thuis op de bank filmpje of iets..
Eenkleinedame, 86 jaar · Velserbroek
Ben jij een aardige, sociale en serieus dan ben ik op zoek naar jou.
Wieweet23, 71 jaar · Breda
Ontmoet graag een betrouwbare man in de leefijd van 55 tot 99 jaar, bourgondier, gezellig en zakelijk.
Goedgewoon, 77 jaar · Tervuren
Ik mis eigenlijk iemand om dat alles mee te doen en dat wij misschien nog een leuke reis zouden kunnen maken. Ik heb nog niet
MegaSaga, 72 jaar · Mortsel
Ik zoek een lieve, gezellige man. (tussen 52 en 70). Iemand die zich zeker kan onthouden van meerdere vrouwen in een liefdesrelatie,