Ik ben op zoek naar een man die eerlijk is en die graag geniet van het dagelijkse leven. Ik geef niet om de leeftijd, omdat het het minst belangrijk is als ik iemand kan ontmoeten.
Een charmante man met een vleugje romantiek. Iemand die ook aangenaam gezelschap zoekt en verder vanzelf ziet hoe het loopt. Als jij van kinderen houdt past dat goed bij mij.
Graag zie ik een foto van jou zodat ik weet waar ik misschien aan ga knabbelen binnenkort. Je bent een leuke man zonder gedoe of drama, rond de 60 jaar die hem nog steeds omhoog krijgt!
Wil je ook een fijne vriendschap vinden en denk je dat wij bij elkaar kunnen passen? Ik wil het ook en alle dingen doen die we zo vinden. Ik ben er klaar voor, wat zou je allemaal met me willen doen?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Pinsky, 84 jaar · Maastricht
Ik zoek een partner waar ik nog gezellige uurtjes mee kan doorbrengen.
Michelley1945, 72 jaar · Brugge
Je bent een tedere en zachte minnaar, je vindt het fijn om naast het seksuele gebeuren, samen iets te ondernemen. Een etentje,
Magdagrze, 85 jaar · Nijmegen
man of vrouw en heel geil
Sandra49, 85 jaar · Koksijde
Volgt
AnsPieterse, 79 jaar · Hoogeveen
Jij moet vooral gezellig zijn!
Verjaren, 86 jaar · Berghem
Aangename man, die meer een lach heeft als een boze blik
Sombrero, 77 jaar · Bassevelde
Jij bent een leuke en sympathieke man die zelf ook op zoek is naar gezelschap. Lekker samen wandelen, een kopje koffie drinken
Jeeetjemenee, 70 jaar · Meerhout
Een fijn persoon waarmee ik mijn liefde en warmte mee kan delen en ik hoop dat ik het dan ook van terug kan verwachten. Ik zoek