Wil je ook een fijne vriendschap vinden en denk je dat wij bij elkaar kunnen passen? Ik wil het ook en alle dingen doen die we zo vinden. Ik ben er klaar voor, wat zou je allemaal met me willen doen?
Ik zoek een spontane, vriendelijke man die met beide benen op de grond staat. Je wilt veel samen doen, maar ook je eigen dingen blijven doen. Je bent niet jaloers.
Ik vind het leuk als jij een actief type bent. Jij bent energiek en straalt dat ook uit. Een pittig karakter kan ik zeker waarderen en ik ga een discussie niet uit de weg. Als jij zelf ook van de natuur houdt kunnen wij fijne wandelingen maken.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Feesjemetmij, 71 jaar · Hooge Zwaluwe
Een leuke lieve persoon die openstaat voor leuk contact
VeraLimburg, 75 jaar · Beringen
Warm en lief persoon met het nodige al meegemaakt. Maar ook met een dosis frisse moed voor de toekomst.
GrootmoederTijd, 74 jaar · Vlissingen
Zoals ik al omschreef zou ik graag mijn wens uit zien komen, dat is echt het enigste wat ik nog wens te ervaren in mijn leven.
Fitnessoma, 70 jaar · Aarschot
Bij de fitness zie ik een hoop leuke mannen en vooral ook mooie mannen, precies wat ik zelf ook zou willen hebben, het punt is
Brabantsmeiske, 71 jaar · Hilvarenbeek
Een vriendelijke man met een goed en eerlijk karakter met oog voor het innerlijke van de medemens want ik moet het niet van
Afcafabb, 85 jaar · Almelo
volgt
Clarisse4you, 70 jaar · Zonnemaire
Aangenaam kennis te maken.......
MegaSaga, 72 jaar · Mortsel
Ik zoek een lieve, gezellige man. (tussen 52 en 70). Iemand die zich zeker kan onthouden van meerdere vrouwen in een liefdesrelatie,