Jij bent een verzorgde en hygiënische man die heel goed weet hoe een vrouw te verwennen met uitjes, aandacht en ......... Jij kunt mij weer vrouw laten voelen. N.b. ik houd niet van mannen met snor en/of baard.
Lief, zorgzaam, eerlijk en oprecht vind ik heel belangrijk maar een absolute must is dat ik rechten heb op een mening, om me te uiten en dingen te doen die ik leuk vind en dus niet als enigste recht het aanrecht heb, zoals ik bij mijn ex man had.
Ik zoek een spontane, vriendelijke man die met beide benen op de grond staat. Je wilt veel samen doen, maar ook je eigen dingen blijven doen. Je bent niet jaloers.
Een charmante man met een vleugje romantiek. Iemand die ook aangenaam gezelschap zoekt en verder vanzelf ziet hoe het loopt. Als jij van kinderen houdt past dat goed bij mij.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Frya, 70 jaar · Ham
Heb jij een relatie heb ik al opgegeven, blijkbaar is dat voor mij gewoon niet weggelegd
LISAn340508, 83 jaar · Merkem
Een gezellige man die het leuk zou vinden met mij in contact te komen. Ons mooie levensverhalen te delen en ons prachtige interesses
GrootmoederTijd, 74 jaar · Vlissingen
Zoals ik al omschreef zou ik graag mijn wens uit zien komen, dat is echt het enigste wat ik nog wens te ervaren in mijn leven.
RianaSingle, 70 jaar · Antwerpen
Volgt
Netty, 74 jaar · Apeldoorn
Ik ben op zoek naar mijn soulmate. Samen leuke dingen doen en heel veel intiem genieten van elkaar. Het liefst zou ik een foto
Omaatje, 75 jaar · Almelo
Vitaal en zeker nog in staat heel wat uren seks te hebben met een oudere vrouw. Een beetje liefde kan u van me krijgen maar ik
Wilgeenrelatie, 70 jaar · Lokeren
Graag mannen die vrijgezel of in een scheiding zitten. Mannen die opzoek zijn naar iets meer dan alleen seks, hoeft niet meteen,
Machara, 77 jaar · Zaandam
Ik zoek een echte vriend om mee te schrijven (in 1e instantie.) Zoals uit mijn omschrijving blijkt, ben ik redelijk zelfstandig