Een charmante man met een vleugje romantiek. Iemand die ook aangenaam gezelschap zoekt en verder vanzelf ziet hoe het loopt. Als jij van kinderen houdt past dat goed bij mij.
Ik zoek een spontane, vriendelijke man die met beide benen op de grond staat. Je wilt veel samen doen, maar ook je eigen dingen blijven doen. Je bent niet jaloers.
Ben jij een heerlijke ondeugende man die het wel aandurft met een vrouw op leeftijd. Dan laat ik je zeker weten zien wat ik nog allemaal in huis heb. Ik ben behoorlijk stout hoor! Zin in mij?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Suzanne43, 74 jaar · Axel
Jij bent een man die houdt van leuke dingen doen, marktje bezoeken, een tentoonstelling of een voorstelling bezichtigen
Fullbodymassage, 73 jaar · Ronse
Ik hoop op een warme, lieve, zorgzame en verzorgde man waar ik nog een mooie tijd mee kan beleven.
Grensgeval1946, 71 jaar · Baarle-Nassau
Een man die nog iets serieus ziet zitten.
BeterWeter, 75 jaar · Apeldoorn
Leuke gezellige man. Die van reizen houd om zo elkaars ervaringen te delen. Misschien elkaar tips kunnen geven voor de volgende
Anns, 73 jaar · Desteldonk
Een man met wie ik heerlijk kan gaan dansen daar smelt ik voor. Maar kun je dat niet wil ik het je best leren hoor als je dat wilt.
Paramaribo, 70 jaar · Rotterdam
Je bent single ! want ik wil niet stoken in een goede huwelijk of zo. Je houd van reizen en de zon. En je vind het heerlijk om dan
Theodora41, 76 jaar · Bruinisse
Ik hoop dat je lief en hartstochtelijk voor me bent als we elkaar ontmoeten. Ik ben er heel zeker van dat we iets hebben om naar
Doramark, 75 jaar · Marknesse
Ik heb geen eisen, geen voorwaarden, het enige wat telt is de klik die we samen moeten voelen. Wat is nou mooier dan samen van