Ik zoek een serieuze en lieve man, met een leuke uitstraling en goede karakter. Goed in de omgang met anderen en tevens ook open en eerlijk. Dat is toch niet veel wat ik vraag? Groetjes, :-)
Wil je ook een fijne vriendschap vinden en denk je dat wij bij elkaar kunnen passen? Ik wil het ook en alle dingen doen die we zo vinden. Ik ben er klaar voor, wat zou je allemaal met me willen doen?
Ik zoek een spontane, vriendelijke man die met beide benen op de grond staat. Je wilt veel samen doen, maar ook je eigen dingen blijven doen. Je bent niet jaloers.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Willie37, 79 jaar · Waddinxveen
Jij ook neem ik aan.
Belegtbroodje, 73 jaar · Maarssen
Vriendelijk altijd vrolijk en een prettig gezelschap op een terrasje en aan tafel op zoek naar een relatie.
Emma68, 77 jaar · Rosmalen
Volgt
Didadalfsen, 70 jaar · Dalfsen
Wie doet er met me mee? Gewoon doen alsof we jong zijn, of wie weet wel wat ouder als je jonger bent. In ieder geval het is belangrijk
Grensgeval1946, 71 jaar · Baarle-Nassau
Een man die nog iets serieus ziet zitten.
MegaSaga, 72 jaar · Mortsel
Ik zoek een lieve, gezellige man. (tussen 52 en 70). Iemand die zich zeker kan onthouden van meerdere vrouwen in een liefdesrelatie,
Magdagrze, 85 jaar · Nijmegen
man of vrouw en heel geil
OmaJoska, 74 jaar · Harbrinkhoek
Je houd van vrouwen waar genoeg houvast aan zit en wilt een vrouw niet veranderen. Je houd van seks en samen genieten staat