Graag kom ik in contact met een leuke/gezellige man. Gevoel voor humor. Houdt van dansen. Iemand die het leuk vindt om samen gezellig erop uit te gaan.
Ik vind het leuk als jij een actief type bent. Jij bent energiek en straalt dat ook uit. Een pittig karakter kan ik zeker waarderen en ik ga een discussie niet uit de weg. Als jij zelf ook van de natuur houdt kunnen wij fijne wandelingen maken.
Graag zie ik een foto van jou zodat ik weet waar ik misschien aan ga knabbelen binnenkort. Je bent een leuke man zonder gedoe of drama, rond de 60 jaar die hem nog steeds omhoog krijgt!
Een charmante man met een vleugje romantiek. Iemand die ook aangenaam gezelschap zoekt en verder vanzelf ziet hoe het loopt. Als jij van kinderen houdt past dat goed bij mij.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Wereldwijs, 76 jaar · Borgerhout
Je houdt van reizen, je past je gemakkelijk aan, je hebt respect voor andere mensen, je bent zorgzaam en attent.
Theodora41, 76 jaar · Bruinisse
Ik hoop dat je lief en hartstochtelijk voor me bent als we elkaar ontmoeten. Ik ben er heel zeker van dat we iets hebben om naar
Emma68, 77 jaar · Rosmalen
Volgt
Boegbeeld340607, 83 jaar · Torhout
Een goede en lieve man, dat mij gezelschap kan houden. Ik vraag niet veel, alleen je gezelligheid en je aandacht. Iemand dat
OmaLift, 78 jaar · Aartrijke
zoek een betrouwbaren iemand om keer ergens gezellig te gaan dansen en terrasje pakken of thuis op de bank filmpje of iets..
Bodybuildster, 88 jaar · Nibbixwoud
Je voelt je ook vaak alleen. Je bent gezellig en staat er voor open om een serieuze relatie te starten.
Catherine1943, 74 jaar · Gaasbeek
Zoals ik als zei is leeftijd maar een getal , en bent u ouder of jonger dan mijn voorkeur gewon reageren als u mij leuk vind. Alleen
Ikwilfeest, 79 jaar · Ramskapelle
Je houdt van het leven en je staat er positief in. Wel met de beide voeten op de grond. Je wilt tijd en energie in een vriendschap