Ik droom ervan om mijn man eerder te vinden, zodat we kunnen beginnen met het bouwen van ons eigen leven rond onze open haard? En accepteert mijn maat zelfs als ik niet zo sexy of slank ben.
Ik zoek een spontane, vriendelijke man die met beide benen op de grond staat. Je wilt veel samen doen, maar ook je eigen dingen blijven doen. Je bent niet jaloers.
Wil je ook een fijne vriendschap vinden en denk je dat wij bij elkaar kunnen passen? Ik wil het ook en alle dingen doen die we zo vinden. Ik ben er klaar voor, wat zou je allemaal met me willen doen?
Een charmante man met een vleugje romantiek. Iemand die ook aangenaam gezelschap zoekt en verder vanzelf ziet hoe het loopt. Als jij van kinderen houdt past dat goed bij mij.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Ikwilfeest, 79 jaar · Ramskapelle
Je houdt van het leven en je staat er positief in. Wel met de beide voeten op de grond. Je wilt tijd en energie in een vriendschap
Verlenmeid, 70 jaar · Steenwijk
Lieve, begripvolle man.
Oranjefan, 74 jaar · Heemskerk
Ik zoek een spontane, lieve man die leuke dingen met me wil doen. Zoals een wandeling maken, samen koken,, beetje tv kijken
Anns, 73 jaar · Desteldonk
Een man met wie ik heerlijk kan gaan dansen daar smelt ik voor. Maar kun je dat niet wil ik het je best leren hoor als je dat wilt.
Paulina42, 75 jaar · Arendonk
Uiteraard zijn trouw, respect en integriteit belangrijk. Wie is er bereid om er nog 100% voor te gaan?.
Els De Hoop, 72 jaar · Sneek
Volgt
Mooiemannengez, 81 jaar · Marknesse
Mijn ideale partner, moet natuurlijk ook wel singel zijn. Ik heb geen problemen ermee als je rookt, maar ik vind het wel een
Mafrliro, 70 jaar · Boekhoute
Ik zie graag mannen met een verzorgde (korte) baard, al is uiterlijk niet het belangrijkste. Zou graag kennismaken met een