Meisje Whysoseri631013 (53) uit Hendrik-Ido-Ambacht wil man
Dit geile 53-jarige meisje uit Hendrik-Ido-Ambacht wil een oudere man ontmoeten voor sexdating! Stuur Whysoseri631013 een email en spreek iets met haar af!
Ook zo'n zin om er lekker op uit te gaan? Heerlijk te genieten van wat het leven te bieden heeft en wie weet wat wij elkaar te bieden hebben. Zou fijn zijn als jij net zoals mij graag films kijkt zoals Batman, Superman, X-men maar daarnaast hou ik ook van thrillers en comedies. Het kan met mij alles kanten uit, hopelijk ook met jou.
Een charmante man met een vleugje romantiek. Iemand die ook aangenaam gezelschap zoekt en verder vanzelf ziet hoe het loopt. Als jij van kinderen houdt past dat goed bij mij.
Wil je ook een fijne vriendschap vinden en denk je dat wij bij elkaar kunnen passen? Ik wil het ook en alle dingen doen die we zo vinden. Ik ben er klaar voor, wat zou je allemaal met me willen doen?
Graag zie ik een foto van jou zodat ik weet waar ik misschien aan ga knabbelen binnenkort. Je bent een leuke man zonder gedoe of drama, rond de 60 jaar die hem nog steeds omhoog krijgt!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Suzanne43, 74 jaar · Axel
Jij bent een man die houdt van leuke dingen doen, marktje bezoeken, een tentoonstelling of een voorstelling bezichtigen
Glimp, 75 jaar · Drachten
Hallo beste lezers, wat zou het fijn zijn een maatje te vinden in deze hooiberg. Iemand om sportief, actief en gezellige dingen
Sterreallures, 70 jaar · Grimbergen
Je houdt van een lekker voorspel, dat kan al beginnen tijdens een etentje of een drankje ergens. Een beetje voetjevrijen
HermaDame, 78 jaar · Venray
Een leuke man willen ontmoeten van mijn leeftijd. Iemand die op zoek is naar gezelschap, een gezellig praatje.
Illusie, 77 jaar · Breukelen
Ik zoek een man voor wie ik lekker koken kan, die gezellig is en interessant.
Oostindie, 79 jaar · Oostzaan
Liefdevol en met een gezonde eetlust want ik kok als ik blij ben, als ik verdrietig ben, als er iets te vieren is en als ik mij
AliceB, 73 jaar · Peer
Samen leuke dingen ondernemen en genieten van elkaars gezelschap, daar ben je ook naar op zoek. Een man van mijn leeftijd,
EmelyBaarsel, 73 jaar · Attenrode
Het hoeft allemaal niet zo moeilijk te zijn en op onze leeftijd is het dat ook niet meer. We denken anders over bepaalde zaken