Eerst goede vrienden worden dan kan er nog altijd wat gebeuren. Ik vind een goed stuk hersenen erg belangrijk. En liggen jou verwachtingen ook niet te hoog. Dan kan het altijd nog leuk worden. Ik zoek eerst een maatje.
Ik vind het leuk als jij een actief type bent. Jij bent energiek en straalt dat ook uit. Een pittig karakter kan ik zeker waarderen en ik ga een discussie niet uit de weg. Als jij zelf ook van de natuur houdt kunnen wij fijne wandelingen maken.
Ik zoek een spontane, vriendelijke man die met beide benen op de grond staat. Je wilt veel samen doen, maar ook je eigen dingen blijven doen. Je bent niet jaloers.
Ben jij een heerlijke ondeugende man die het wel aandurft met een vrouw op leeftijd. Dan laat ik je zeker weten zien wat ik nog allemaal in huis heb. Ik ben behoorlijk stout hoor! Zin in mij?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
CobyAlleen, 72 jaar · Doesburg
Ik ben op zoek naar een lieve, sportieve, ondernemende man met gevoel voor humor ,die nog volop in het leven staat. Misschien
Oudbesje, 82 jaar · Antwerpen
Misschien ben jij wel alleenstaand of heb je ook een relatie maar wil je er ook eens uit om leuke dingen te ondernemen, dan ben
Karlijntje1945, 72 jaar · Baarn
Ik zoek een toffe, sportieve, vriendelijke en attente man om gezellig te chatten en mailen verder zien we dan wel.
Els De Hoop, 72 jaar · Sneek
Volgt
Jannekefietje, 71 jaar · Meppel
Zou het fijn vinden om een maatje te vinden ,waar ik alles mee kan delen.
HihIHenriette, 71 jaar · Venlo
Ik vind een eerlijke en zorgzame heer wel de goede omschrijving naar waar ik op zoek ben. U bent een beetje avontuurlijk en
Leoniewilwel, 72 jaar · Zierikzee
kom jij mij ook verwennen?
Zomerlust, 70 jaar · Diest
Lieve en rustige man die positief in het leven staat. Die er ook nog aan wilt werken om een mooie toekomst tegemoet te gaan met