Ben je alleenstaand en ben je ook op zoek naar een maatje? We doen wat we willen en dat is ook zo leuk. Laten we doen wat we het leukst vinden. Denk je ook hieraan?
Een charmante man met een vleugje romantiek. Iemand die ook aangenaam gezelschap zoekt en verder vanzelf ziet hoe het loopt. Als jij van kinderen houdt past dat goed bij mij.
Ben jij een heerlijke ondeugende man die het wel aandurft met een vrouw op leeftijd. Dan laat ik je zeker weten zien wat ik nog allemaal in huis heb. Ik ben behoorlijk stout hoor! Zin in mij?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
HihIHenriette, 71 jaar · Venlo
Ik vind een eerlijke en zorgzame heer wel de goede omschrijving naar waar ik op zoek ben. U bent een beetje avontuurlijk en
Mooielelie, 74 jaar · Mechelen
Jij bent een lieverd die ook alles goed geregeld heeft en zijn eigen leven heeft. Toch snap jij wat ik bedoel en knaagt er soms
Jannekefietje, 71 jaar · Meppel
Zou het fijn vinden om een maatje te vinden ,waar ik alles mee kan delen.
Mainhdra, 83 jaar · Zeewolde
Je bent ongeveer van de zelfde leeftijd dat zou ik op prijs stellen voor de rest kan je dan toch aan elkaar geen eisen hebben?
Glimp, 75 jaar · Drachten
Hallo beste lezers, wat zou het fijn zijn een maatje te vinden in deze hooiberg. Iemand om sportief, actief en gezellige dingen
Wieweet23, 71 jaar · Breda
Ontmoet graag een betrouwbare man in de leefijd van 55 tot 99 jaar, bourgondier, gezellig en zakelijk.
Anssingle4406, 73 jaar · Berg en Terblijt
Een man met een missie. Ik bedoel je gaat niet voor de koffie naar huis. En je eet ook echt je bord nog even leeg. Je maakt er geen