Ik ben positief ingesteld en opzoek naar het geluk en liefde om met een ander te delen. Naar iemand die begrip kan tonen en intelligent is. Naar iemand die weet wat zorgen voor elkaar betekend en geborgenheid. En hart op de juiste plaats heeft zitten. Van nature heb ik een gevoelige karakter daarom zoek ik eerst een vriendschap en wie weet is er een klik voor meer.
Ben jij een heerlijke ondeugende man die het wel aandurft met een vrouw op leeftijd. Dan laat ik je zeker weten zien wat ik nog allemaal in huis heb. Ik ben behoorlijk stout hoor! Zin in mij?
Ik vind het leuk als jij een actief type bent. Jij bent energiek en straalt dat ook uit. Een pittig karakter kan ik zeker waarderen en ik ga een discussie niet uit de weg. Als jij zelf ook van de natuur houdt kunnen wij fijne wandelingen maken.