U bent toe aan een nieuwe stap in u leven en wilt graag in contact komen met een lieve vrouw. U geniet van het leven en bent een prater. Samen een nieuwe start maken en het verleden achter je laten.
Ook deze rijpe oma's uit Limburg-be zijn nog op zoek naar dating
Nastygilf, 61 jaar · Maasmechelen
♥ Limburg-be ♥ Gekleurd haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Hier zoek ik echt lekkere harde pikken die me diep willen nemen, natte kutjes krijg ik voldoende aangeboden op mijn werk. Geen bezwaar hebben tegen een beetje vet want ik ben een echte Rubens vrouw.
Na een aantal jaartjes alleen te zijn geweest, mis ik best wel eens een maatje......een man die ook gewoon lief en attent kan zijn. Een man die echt voor iemand gaat. Niet zo eentje die alleen maar aan zichzelf denkt (die heb ik nu genoeg gezien). Ik weet dat je bestaat....alleen waar ben je? :)
MarieLouiske, 64 jaar · Kortijs
♥ Limburg-be ♥ Groene ogen ♥ Gezet lijf
Een rustig persoon maar wel iemand waar ik terecht kan, die het fijn vindt om in mijn gezelschap door te brengen. Waar ik mee kan lachen en huilen en leuke, toffe dingen doen. Iemand die betrouwbaar is en het niet te snel wilt opgeven als het niet allemaal loopt zoals je wilt.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Lavendelolie, 60 jaar · Dalfsen
Jij kunt er van genieten als ik voor jou kook of iets lekkers maken. Een man die graag in de watten gelegd wordt en daarnaast
CldiiaX, 62 jaar · Oirsbeek
Het zal gemakkelijker zijn als we ons comfortabel voelen als je denkt dat we samen dingen kunnen doen, laten we dan praten
Eline1, 64 jaar · Breskens
Het zou leuk zijn als jij ook ongeveer zo zou worden beschreven, zo weten we gelijk dat we op dat vlak veel gemeen hebben.Omschrijven
Hanjoan, 63 jaar · Galmaarden
Eerst is op zoek naar een man die zin heeft aan een leuk gesprek en later zien wij dan wel verder.
Aafke1956, 61 jaar · Baaigem
Goede luisteraar en prater, niet uit op romantiek of seksuele gemeenschap, voor een goed gesprek, etentje of theaterbezoek.
Marietteh, 63 jaar · Bad Nieuweschans
Een man die het graag met een gezellige dame wil doen. Ik zie graag een foto van je!
Edeltje19560517, 61 jaar · Laren
Wanneer je echt meer over me zou willen weten bestaat jouw mail niet uit een paar woorden maar maak je mij gelijk duidelijk
MyrtleG, 60 jaar · Meppel
Een man die bereid is om ??wilde sex met me te hebben, misschien in een auto of op een openbare plaats. Iemand die een avontuur