Een man met een missie. Ik bedoel je gaat niet voor de koffie naar huis. En je eet ook echt je bord nog even leeg. Je maakt er geen haast klus van en gaat zeker me niet aanvliegen in de gang. Kan je dit allemaal beperken. Dan hoop ik dat je ook net als ik zin heb in een leuke dag. Of avond of dagen of een week. Ik zie het vanzelf. Ik kan even niet met een eigen auto komen ivm dat hij stuk is gegaan. Over een aantal weken komt mijn nieuwe.
Opreismet, 73 jaar · Lichtervelde
Een lieve en zorgzame man, ongedacht van welke leeftijd of afkomst. Als jij ook en beetje sportief bent of in ieder geval van actieve dingen houdt past dat bij mij. Iedereen heeft een verleden en dat zal ik hoe dan ook accepteren. Ben jij ook zo gek op kinderen?
HannaHanna, 73 jaar · Gent
Seksueel heel actieve man. Liefst toch wel zeker vier keer in een week willen genieten van een heerlijk samenzijn.
Ik zal geen relatie meer beginnen, maar een man met wie ik af en toe af en toe kan afspreken voor heerlijke, opwindende en intieme ontmoetingen die me zeker aanspreken. Je moet een goed hart en een lief karakter hebben, als je dat hebt, zal het goed zijn tussen ons
U houd ook van wandelen en vind honden leuk. Of u gescheiden, weduwnaar of single bent dat maakt mij niet zoveel uit als u maar geen relatie hebt. Een man die sterk in zijn schoenen staat en niet onverschillig is.
♥ Limburg-be ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Een nummer zegt jou niets en jij kunt zeker genieten van een meer dan rijpe vrouw. Jij bent iemand die van masseren, knuffelen en zoenen houdt. Als jij goed verzorgd bent en lang door kan gaan spreekt dat mij aan.
Ik hoop dat je lief en hartstochtelijk met me zult zijn, ik ben er vrij zeker van dat dit het begin van goede dingen voor ons gaat zijn. Ben je klaar voor de dingen die we samen kunnen doen?
VeraLimburg, 75 jaar · Beringen
♥ Limburg-be ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Warm en lief persoon met het nodige al meegemaakt. Maar ook met een dosis frisse moed voor de toekomst.
Natuurlijk hoef jij geen pietje precies te zijn. Maar ik wil wel de nodige hygiëne en discretie. Daarnaast iemand die graag met me bezig zal zijn en voldoende tijd in de kamer wil doorbrengen. Hopelijk begrijp je zonder al te veel woorden wel wat ik bedoel.
Bruisende jonge man, het liefst met een beetje niveau om zo samen heerlijke conversaties te kunnen voeren onder genot van een glaasje. Aarzel niet om mij te berichten.
Misschien vind jij het ook wel leuk met een single dame als ik in contact te komen, heb je wat mooie verhalen te vertellen en zou je met mij in mail contact willen komen.