Ik hou van seks, ik verwacht dat jij er ook van houd. Ik heb ooit seks gehad in een warm bad en dat was meer dan lekker. Daarom wil ik dat nog eens mee maken en daar met jou eens heerlijk van genieten.
Ben je oke om eerst vrienden te worden voordat je een relatie begint? En je dacht niet dat ik te oud ben voor dit soort relaties. Stuur me alsjeblieft geen bericht als je niet geïnteresseerd bent in het stimuleren van cognitieve conversatie.
Hoe zou je het vinden om met mij in contact te komen en het super gezellig te hebben en fijne gesprekken te voeren zodat we elkaar leren kennen en wie weet wel een leuke date hebben? Klinkt niet verkeerd toch?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
GoudenVlinder, 65 jaar · Utrecht
Geef mij wat ik al die jaren qua seks heb gemist, en je zult heerlijk geil beloond worden ;)
Motormuisje, 69 jaar · Ranst
Een leuke, nette, verzorgde man die ik graag zou willen leren kennen als hij dat ook zou willen. Ik verzorg mezelf nog goed
06vanessa, 66 jaar · Terneuzen
humor, gezelligheid, geil, zin in veel seks en regelmatig afspreken. Dit zijn toch wel de woorden die bij jou passen maar
JantjeLacht, 66 jaar · Ieper
Je moet zeker wel kunnen praten en de coversatie goed kunnen houden tussen ons. Geen gekheid zeggen tegen me want dan laat
Else11, 67 jaar · Harelbeke
Het zou zomaar eens kunnen dat jij diegene bent die ook iets moois wil gaan opbouwen en een relatie eruit voort wil laten komen.
Allesisanders, 66 jaar · Machelen
Een man die gezelligheid zoekt
Lizettat, 67 jaar · Geluwe
Een lieve romantische man die net als ik gewoon zo nu en dan eens wat extra nodig heeft. Om lekker even jezelf op uit te leven.
Idaah, 68 jaar · Kortrijk
Je moet wel een beetje romantisch zijn want ik hou niet van het koude gebeuren, zo van erop en eraf en dan is het weer voorbij.