Ook deze rijpe oma's uit Noord-Brabant zijn nog op zoek naar dating
Bernad, 72 jaar · Venlo
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
In eerste instantie op zoek naar vriendschap, dat natuurlijk in eerste plaats maar zouden jij en ik elkaar echt leuk vinden dan is een LAT-rel niet uitgesloten als de afstand niet al te ver is. Maar dat laatste vind ik nu nog beetje toekomst muziek.Dit vind ik even genoeg voor nu maar zou je meer van of over
VervlogenTijd, 73 jaar · Venray
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Vitaal, bij de pinken, lekker libido (desnoods met een beetje hulp ;-)) en wil van zijn oude dag nog wat spannends maken. Ben ik de vrouw waarmee je dat wil doen?
Amreuver, 75 jaar · Nieuwstadt
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Je bent warm, lief en eerlijk en hebt ook behoefte aan gezelschap. Gewoon samen genieten en samen oud worden.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Pruik, 75 jaar · Passendale
Je bent een leuke gesprekspartner en weet altijd wel wat te vertellen.
Anns, 73 jaar · Desteldonk
Een man met wie ik heerlijk kan gaan dansen daar smelt ik voor. Maar kun je dat niet wil ik het je best leren hoor als je dat wilt.
Estergab, 72 jaar · Leeuwarden
Te beginnen, iemand discreet. Ik ben gehuwd en mijn man moet hier absoluut niet achter komen. Onze seksleven is niet meer
Openenbloot, 73 jaar · Antwerpen
Ik zoek een lieve nette man zonder problemen, geen leugenaars, en stoefer, gewoon iemand waar ik gelukkig kan mee zijn !liefst
Mimi2194707, 70 jaar · Aalst
Een leuke man die het leven weer aanvulling geeft. Een man die nog genoeg energie heeft en die niet alleen maar thuis wil zitten.
ErVoorZitten, 75 jaar · Apeldoorn
Vult me op dat stukje aan waar ik net een beetje mis. Ik zoek geen toyboy of een gespierde man. Liever iemand met wat ervaring
Frya, 70 jaar · Ham
Heb jij een relatie heb ik al opgegeven, blijkbaar is dat voor mij gewoon niet weggelegd
Mainhdra, 83 jaar · Zeewolde
Je bent ongeveer van de zelfde leeftijd dat zou ik op prijs stellen voor de rest kan je dan toch aan elkaar geen eisen hebben?